• Western

Alice, sladká Alice (1976)

Celkom kvalitné "americké" giallo. Typické záhadné vraždy, zápletky okolo deja, záhadný vrah, prekvapivé rozuzlenie. Pekná hudba, úvodná téma aj celkovo, mysteriózna atmosféra , dej celkom pochmúrny. Určite vydarené giallo, so všetkým čo k nemu patrí!

Batwoman (2019) (seriál) odpad!

...lesbická herečka, no dobre človek to prgĺgne..... ale aj lesbická postava a Batwoman?.... to už teda nie...... klasický komiks je top, a ja sa ho strikne držím!.....ale tieto s pepáčením sračky nestoja za nič ......

Blackaria (2010)

Zaujímavé snové giallo, s podmanivou atmosférou, dobrou hudbou, početným množstvom gore aj erotiky. Stojí za pozornosť!

Bledý jezdec (1985)

Jeden z najzaujimavejších westernov. Clint Eastwood tu opäť pokračuje v tom čo si doniesol z Talianska a zo spaghetti westernov a využíva to čo sa naučil od Leoneho. Neznámy jazdec bez mena - kňaz, s podivnou minulosťou, prichádza do malého mestečka, ktoré ovláda zloduch Lahood. No príjazd siedmich maršálov to všetko riadne sťaží. Skvelý film, mysteriózna atmosféra, pekné prostredie, celkom dobrá hudba od Lennieho Niehausa. Veľmi dobrý film!

Bouřlivé víno (2012) (seriál)

Hviezdička len za to víno (či ríbezľový sirup čo tam pijú) ináč za nič..... trapošina....

Braindead - Živí mrtví (1992)

Perfektný odlahčený - komický horor s kopou gore!!! Neskutočne krvavý splatter urobený na jedničku. Parádna zábava, od začiatku až do konca. Vynikajúce!!! :-)

Bučkovi - slunce, seno, vesnice (2013) (pořad)

Fuuhhhh..... čo napísať, ja som sa aspoň na tom pobavil, na tom aké to problémy riešia a blbosti, no čo už. 3 hviezdičky ozaj len za rozosmiatie.

Condenados a vivir (1972)

Surový, krvavý, brutálny spaghetti western ktorý sa odohráva v horskom zasneženom prostredí. Banda psancov s jednou ženou - hlavný hrdina tu ani nie je je ním skôr tá žena - , sa snažia prežiť. Taktiež ide tu aj o zalato skrýte ako kamufláž náramnkov - pút, ktorými sú psanci pripútaní. Objavujú sa tu mysteriózne, či naturalistické prvky, podmanivá hudba ladí k deju a k jednotlivým scénam. Dejom sa postupne rozkrýva podivná minulosť jednotlivých postáv. Film celkovo kvalitný!!!

Černé zrcadlo - San Junipero (2016) (epizoda) odpad!

...nechápem tie top hodnotenia, asi som z inej planéty, ....keby táto časť mala aspoň atmosféru a podobne, ale - nič. Bez atmosféry, napätia, nuda a čisto nútená lgbti propaganda lesbizmu , iba kvoli tomu to nakrútili, za mňa odpad

Dark Bar (1988)

Giallo skôr ladené kriminálnou zápletlou. Nájdu sa aj scény typicke pre tento žáner, ale nie je ich až tak veľa. Je to skôr priemerné dielo zo zápletkou. Hudba je nevýrazná, možno hlavná téma ešte ujde. Ináč nič extra.