Habermannův mlýn (2010)

Já nemám výhrady. Jen mám pocit, že se ve filmu museli ukázat všechny kliše v souvislosti s druhou válkou. ale tak to bývá s filmy, které jsou prvními vlkaštovkami vyrovnávání se s minulostí.

Kuky se vrací (2010)

Po jízdě je to nejzdařilejší Svěrákův film. Bavil jsme se a koukalo se na to příjemně. jen tak dál.

Nebe, Peklo (2010)

Líbí se mi jak jsou ukázáni lidé, kteří jsou z mého pohledu úchylní. Líbí se mi jak mají své úchylky rádi. I když někdy mi z nich bylo fakt zle.

Největší z Čechů (2010)

Já se teda dost bavil. Fakt jsem uvažoval o tom že to není hrané. Bylo to naprosto přirozené. Kuli kuli kuli.

Prokletý ostrov (2010)

No úplně blbý film to nebyl. Ale moc nepředpokládám, že si na něj za nějaký čas vzpomenu. pěkně se na to koukalo, nedalo se to mu moc co vičíst.

Román pro muže (2010)

O něc lepší než román pro ženy. Celke dobře vykreslené postavy a herecké stvárnění je dost dobré. Celkově ale film působí dost divně.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Jedna hvězda je za to, že se trochu zlepšili scény s bojem, ale jen o trochu. Stejně to všechno vypadá jako by to dělal nějaký amatér.

Vodník a Karolínka (2010) (TV film)

Dost ubohé herecké výkony a to i od jinak celkem dobrých herců.

Vše pro dobro světa a Nošovic (2010)

Dostal jsme co jsme čekal. Zanícený způsob vyprávění a šťourání se v tématu, až to bolí. Mylsím, že se z toho vytěžilo co se dalo.

Ženy SHR (2010) (TV film)

4 hvězdy jsou spíše za téma. Jak je to natočené mne moc neoslovilo. Pro mne to je o moci peněz. Ta žena t dolů, je má opravdu ráda ať si říká co chce. Díky nim objetuje děti i krásný kostel. Korumpovací večírek, pro novináře je fakt silný kafe. Musím se přiznat, že z paní N. mi bylo opravdu zle.