Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 9 bodů
.vodnik.
Martin Voda
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Velká Británie
Německo
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Temný rytíř
(2008)
300: Bitva u Thermopyl
(2006)
Žhavé výstřely
(1991)
Pelíšky
(1999)
Góóól! II
(2007)
Temný rytíř povstal
(2012)
Matrix
(1999)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Počátek
(2010)
Hanebný pancharti
(2009)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(12)
arexam
snaft
Crupier
johnson
SEGATiK
01da
useless
7ucink4
chorizo
baldicoot
Kvapca24
Gecko444
Časové pásmo bylo změněno