st.verka

Seriálový fanda

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 11.4.2017  13:50
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Nejhorší "Kdo přežije", jaké jsem kdy viděla. Do nekonečna natahované díly kdy se nic neděje a sledujeme pouze prázdné plky lidí povětšinou jednoduššího myšlení, aby to vydalo za co nejvíc dílů. Opravdu to šlo sestříhat líp, tohle se vážně nepovedlo a je to škoda.

• 29.1.2017  21:06

Ponuré, to ano, ale příliš morbidní, rozvleklé, předvídatelné a lekla jsem se jen dvakrát. Pro mne tomu chyběla pravá horová atmosféra.

• 31.1.2015  18:50

Skvěle natočené, napínavé, spousta "řezničiny", ale děj naprosto předvídatelný. Co mně zklamalo byl závěr, který srazil mé hodnocení o celé dvě ★. Udělal z filmu slušnější béčko. Mně to zkrátka neoslovilo, čekala bych něco víc reálného. Na druhé zkouknutí to nevidím.

• 16.9.2012  19:26
    Innocence of Muslims (amatérský film) (2012)

To, co jsem viděla stačilo.To není ani béčko, tak déčko.

• 11.8.2012  15:17
    Predátor z hlubin (TV film) (2004)

Pro mne celkem koukatelné, ale ty rybičky na závěr, to mne fakt pobavilo.

• 27.5.2012  19:12
    Senna (2010)

Bylo skvělé zavzpomínat na dobu, kdy formule vypadaly ještě jako auta a kam se od té doby posunula technika. Nicméně Senna i Prost by si zasloužili v tomto dokumentu větší a hlavně hlubší záběr.

• 29.4.2012  19:04

Tenhle film zcela změnil můj pohled na golf.

• 1.4.2012  21:33
    Bastardi (2010)

Působivější, než většina hororů. Byl to jeden děs, který se mísí s pocitem bezmoci, skutečností, že tak to prostě je. Tohle se jen tak strávit nedá. I přes ten závěr, který nabídl příliš jednoduché řešení. Natočení tohoto filmu určitě vyžadovalo notnou dávku odvahy. Verbal má u mě za svůj komentář jedno velké plus.

• 20.2.2012  14:26
    Hlas Česko Slovenska (TV pořad) (2012)

Tak dnes se porota opravdu předvedla. To je tak, když talenty vybírají ti, kteří by ho nepoznali ani kdyby o něj zakopli. Doba, kdy v porotě byli odborníci, je nanávratně pryč a tenhle pořad sklouzl někam na hranici bulváru. Koho proboha tahle pokleslá zábava ještě zajímá? Dala jsem si úkol podívat se na to jestli se náhodou nestal zázrak. Nestal. Pořád se vaří z vody.

• 14.2.2012  09:58
    Velkolepé století (TV seriál) (2011)

Není to o nic horší, než jakákoliv jiná pohádka, natočená pouze pro televizní diváky. Výpravnost kostýmů tomu upřít nelze. Navíc děj skutečně odpovídá historickým faktům a už z toho důvodu je seriál zajímavý. Nesleduji ho očima filmového kritika, hledajíc každou sebemenší chybu či nedokonalost, ale pouze se zájmem o dějiny mně ne zcela neznámé. Mrzí mě, že děj nešel ještě kousek dál a neukázal nám konec paši Ibrahima a prince Mustafy. I to by bylo dost zajímavé.

• 12.2.2012  14:49

Marná snaha v černém světě zůstat bílý. Člověk se zkrátka vždycky trochu zašpiní. Chyba je nebýt důsledný. Dobrý skutek bývá po zásluze potrestán. Za ten náhlý nečekaný konec, jako blesk z čistého nebe, dávám plný počet. Colin Farrell tu byl zkrátka třída.

• 5.2.2012  18:40
    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998)

Moderátoři slabí jak čaj, děvče je alespoň pohledné, ale jinak šílené a ten "šerif" v černém je totálně nezajímavý a kontraproduktivní, naprostá absence kouzla osobnosti. Nedodá tomu ani za mák napětí či dramatičnosti. Disciplíny jsou už navíc okoukané. O dabingu ani nemluvím, to překřikování se vážně nedá. A zařadit to po sériích "Kdo přežije" to naprosto zabíjí. Nemá to zkrátka žádnou "šťávu".

• 28.1.2012  21:50

Podivné, pochmurné. Celý film jsem nechápala, jak to že otec se synem a babičkou tolerují v domě toho neskutečného vetřelce, který podle všeho ani nemá všech pět pohromadě, abychom se v závěru překvapivě dozvěděli, že přece jenom má. A dojemně si všichni vyrazí s rakví na procházku.... Pokud smyslem filmu bylo hledání sebe sama, hrdinům se to nakonec podařilo.

• 22.1.2012  15:42

Zpracování mi připadlo velmi povrchní a na životopisný film zaměřené příliš jednostranně. Hudba mi do doby, kdy se děj odehrává nějak nezapadla. Historie se mi zde naprosto ztrácí a film bych zařadila spíš do kategorie Romantický.

• 20.1.2012  13:49
    Kdo přežije: Mikronésie (TV pořad) (2008)

Jak mi minule Cirie nevadila, tak tady ji vážně nesnáším. Soutěže jsou dost šílené, pokud se neopakují, tak v nich jde buď o zdraví, nebo o život. Pozor "SPOILER" ... Těší mně, že hned vypadl Jonny Fairplay.

• 16.1.2012  16:05
    Asteroid Kassandra (TV film) (2009)

Po té spoustě negativních komentářů jsem se rozhodla vydržet až do konce. Povedlo se. Musím přiznat, jsou pravdivé. Všechny hrůzy světa v jednom filmu. Všechny nelogičnosti už jsou vyjmenovány. Ničemu z toho člověk neuvěří. Ovšem morální kredit pro hrdé Američany jako Mont Everest. Kupodivu mi nedělalo problém film dodívat. Pokud to pojmeme jako komedii, můžeme očekávat, jakou absurditou nás ještě pobaví. Noriaki to napsal skvěle.

• 26.12.2011  16:33

Zklamání na druhou, nevydržela jsem víc než 40 minut, pak už jen jedním okem. Jestli mi unikla nějaká pointa nelituji, nepamatuji, že bych viděla zbytečnější animák

• 26.12.2011  16:25

Film plný hrdinství, neskrývaných emocí a dojemných scén. V každém záchranáři je ukryt kus hrdého samuraje. Dávám o 1* víc, protože nechci odsuzovat odlišné projevy jiné mentality Japonců.

• 17.12.2011  19:17
    Kdo přežije: Fidži (TV pořad) (2007)

Neznám Yau-Manovu ekonomickou situaci a tak je pro mne těžké posoudit, jak obtížné pro něj bylo vzdát se toho auta. Ovšem nabídka výměny auta za imunitu Dreamzovi, který v téhle soutěži zradil snad každého, mne upřímně překvapila. Čestnému slovu největšího podrazáka na světě ("Máš mý slovo, přísahám Bohu") nemohl uvěřit ani on, tenhle tah pro mne zůstal záhadou. A to, že si mohl Dreamz byť na okamžik myslet, že po tom všem by mu někdo mohl dát hlas, opravdu svědčí o naprosté absenci jeho zdravého rozumu.

• 16.12.2011  14:25
    To byl náš hit (TV pořad) (2011)

Když někdo přezpívá něčí písničku, ta nová verze by měla být rozhodně lepší, což se v tomto pořadu nepodařilo nikomu. To co jednotliví interpreti předváděli, byla často úplná degradace původní tvorby. Jediné, co se povedlo a pobavilo, byly "Holky z naší školky" v podání Romana Vojtka a spol. a ti mají ode mne hvězdičku. Málo co mě v poslední době zklamalo tak, jako tento pořad. Proboha, to tam nikdo nemá sluch, nebo trpí chronickým hluchem?

• 1.12.2011  17:54
    Milady (TV film) (2004)

Tohle zbytečné zpracování jednoho příběhu ze Tří mušketýrů si tvůrci opravdu mohli odpustit. Herecké obsazení mě naprosto neoslovilo. Herečky ošklivé, představitel d´Artagnana vypadal jako nájemný vrah, o ostaních ani nemluvím. Vřele nedoporučuji.

• 27.11.2011  14:58

Film byl pro mne mimo jiné i příběhem o tom, že hrdinou se člověk nerodí, ale stává. A pokud dostane do vínku i odvahu a smysl pro čest, dokáže věci k neuvěření. Je to vůbec můj nejoblíbenější film s Orlandem Bloomen, který můžu vidět znovu a znovu. Jako by zde hrál sám sebe.

• 27.11.2011  14:35
    Smrtící temnota (2005)

"TheCaelos" to vystihl naprosto přesně. K jeho komentáři už nemám co dodat. Jasné, stručné, výstižné.

• 20.11.2011  17:24
    Kdo přežije: Cookovy ostrovy (TV pořad) (2006)

Pro mne zatím nejzábavnější řada. Skvěle si tam jdou po krku a neodpustí žádný podraz. Naprostou jedničkou je pro mne Ozzy, takový druhý Pirát z Karibiku. Jinak "děkuji" Cubinhovi, že nám, kteří jsme si to nestáhli z internetu, vykecal, kdo nevyhraje. Ten SPOILER je dobrý tak pro prvňáky, kteří čtou pomalu. Já se prostě včas nezastavila.

• 16.11.2011  22:11
    Pan Bobr (2011)

Nejprve mě zarazila kategorie. Zařazení Komedie/Drama mi nejde dohromady. Nezasmála jsem se ani jednou a dramatické mi to nepřišlo ani náhodou. Nebyla to ani pohádka pro děti, vlastně jsem celý film přemýšlela, jestli je opravdu blázen, nebo to jen hraje a proč okolí bere někoho takového vůbec vážně a proč bych to v rámci dramatu měla brát vážně já. No ano, bylo to absurdní. Možná by mi hlavního hrdiny (ne bobra) mělo být líto, ale nebylo.

• 15.11.2011  15:57
    Květinářka (TV film) (2009)

Nebylo to žádné veledílo, ale v kategorii romantických filmů patřil k těm lepším a to nepřeberné množství květin všech tvarů a barev mým očím lahodilo. Hodnotím v rámci kategorie a v té to tedy srovnávám. Divák, který "má rád filmy kde se střílí, nešetří se výbuchama a destrukcí všeho druhu" by se měl této kategorii vyhýbat, nebo alespoň mírnit ostrá slova. Odsoudit romantický film za to, že je tam moc romantiky je totéž, jako odsoudit válečný film, protože je tam moc války, western, protože je tam moc kovbojů, sci-fi, že je tam moc neskutečna......

• 29.10.2011  13:03

Ani mě narozdíl od velké části diváků film nijak nezaujal. Připadalo mi to zdlouhavé, nudné, postrádající tempo i napětí. K obrazovce mě to nepřipoutalo, psychologie jako by se vytratila a po celou dobu jsem myslela na to, jak by to bylo skvělé ve zrychleném tempu. Žádná fascinace, jen průměrný příběh průměrné rodiny se zločineckým pozadím, které tady ani nebylo zpočátku nijak zjevné. Ty vraždy už to rozhodně nezachránily.

• 24.10.2011  12:17
    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)

Jediný skutečně užitečný pořad, kde si člověk osvěží dříve nabyté vědomosti, případně získá nové. Jsem ráda, že i po těch letech stále existuje.

• 12.10.2011  17:48

Učebnicový příklad profesionální deformace.

• 10.10.2011  18:05

Byla to neskutečná blbina, přesto jako vytržená ze života, která si nedělá žádné iluze, že by to ve skutečnosti dopadlo jinak. Herecké obsazení však prvotřídní.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13