V létě ti řeknu, jak se mám (2022) odpad!

Takto to dopadne,keď sa žena nevenuje svojim piatim deťom.Neni to šovinizmus,je to smútok z tohoto diela.Nenazýval by som to komédiou,keď sa za celý film sa, človek, zasmeje len na tom.že snehuliak príde o hlavu.

Purpurové řeky - Stíny černé Afriky (2020) (epizoda)

Trochu nechápem,že ak to uvádzajú ako seriál tu,na ČSFD,prečo 22.10.2022 (dnes) to dávajú ako film na TV Prima Krimi od 20:17 do 22:32 a to sa tu uvádza,že tá seriálová časť má len 50 minút.Takže 1hodina a štvrť budú len reklamy????????

Lucie, postrach ulice (1983)

Nie je to síce žiadny trhák,ale pre deti a pre dospelých,ktorý v sebe si dieťa uchovali,je to pekné.A keď sa u toho môj štvorročný syn,tak ten film plní úlohu detskej komédie.

Turbo Kid (2015) odpad!

Lacné,tupé,bezcenné.

Sanitka (1984) (seriál)

Z môjho pohľadu ide o krásny seriál s historickou ukážkou vzostupu záchrannej služby.Je to seriál ponurý ba až depresívny ale to len poukazuje na to,že služba na záchranke nie je žiadny med.

Madagaskar (2005)

Nie je to nič výnimočné,ale má to vtip,dobrú grafiku,i dej sa dá,no na 5 hviezd to nie je.

Jack Ryan: V utajení (2014) odpad!

Typická americká sračka,kde jedinec zachráni svet i proti Rusku....Zvlášť posledných 20 minút je absolútne vtipný,keď mariňák i bez indícií príde na všetko.....

Vyšehrad: Seryjál (2021) odpad!

Seriál o hlúposti Sparťana ( tomu sa ale nedivím) a blbosti ako celku.Našťastie sú krátke epizody,takže tá hodina a niečo utiekla rýchlo.Nie je absolútne nič,čo by sa dalo vyzdvihnúť na tomto počine....Teda je.....V areály Slavoj Vyšehrad som strávil nejeden víkend keď tam bola ešte krčma/reštaurácia a bar.. Ale seriál je brak,brak a ešte raz brak.Totálny odpad

Včelka Mája (2014)

Také priemerné dielo,ničím neoslňujúce.V seriály to malo aspoň vtip.Tu sa dá povedať : Videl som a ďakujem...Bolo to ale pozerateľné,preto dávam ***

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019) odpad!

Och Satan...Kam toto smeruje??? Mám rád oboch hercov,ale toto je asi najslabší film (teda ak sa to dá tak nazvať) v ktorom som ich videl hrať....Smutné,že sa zapredali k takejto úbohosti. .Jednoducho odpad