Pěsti ze železa (2012) odpad!

Hviezdne obsadenie do takéhoto braku?? Nechcem byť sprostý ale ani Bambuľka nebola taká pičovina ako toto. Film,ktorý sa neoplatí pozerať!!!

Lidice (2011)

Perfektné ztvárnenie osudov dvoch postáv v podaní Karla Rodena a Romana Luknára.Síce som z tohoto filmu nemal ten stiesnený pocit,ktorý tento film mal asi pôvodne vyvolať,ale i tak musím priznať,že sa mi tento film, v príbehoch dvoch zmienených postáv,veľmi páčil. 4/5.

Habermannův mlýn (2010)

Skvelý film z českej tvorby (teda hlavne českej) dokumentujúci mentalitu českého človeka,ktorý kde mohol tam udával a za dobro a pomoc,svinstvom sa odmenil. Samozrejme,netvrdím,že sú všetci taký,ale boli sú aj budú.Evidentne je to mentalita našeho ČS národa.Film je pútavý,dobre zpracovaný.herci,kostými super.Za mňa by si Karel Roden v tomto filme zaslúžil kludne i oskara.Jeho herecký výkon podľa mňa vysoko prevyšoval herectvo ostatných. I kvôli nemu dávam plný počet.

Anthropoid (2016) odpad!

Film,ktorý ospevuje to,čo sa v súčasnej dobe tak odsudzuje....Terorizmus s akýmkoľvek poslaním či cieľom ostáva furt len terorizmom.Film sám o sebe je jednoduchý ba priam až primitívny.Som si istý,že viac krát si ho už nepozriem.

Smrtihlav (2017) odpad!

Bezcenný brak . Film,ktorý by mal byť označený ako nepravdivý a zavádzajúci diváka na cestu klamstva s cieľom očierniť postavu Reinharda Heydricha len preto,že to bol jeden z najväčších nacistiských pohlavárov.Pre mňa je tento film tak bezcenný ako keby maďari robili film o Jánošíkovi. Týmto sa ale nechcem nijak dotknúť Maďarov. :)

Antikrist (2009)

Číry nezmysel a nuda.Čo sú to za rodičia keď nepočujú pád kovovych či sklenených sošiek??? A zbytok nuda....nuda...... oríšerná nuda preložená erotickými scénami,Samozrejme sa tam našli aj svetlejšie momenty,preto som dal dve hviezdy.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Tak tento film milujem.Je vtipný,akčný sexy (Salma Hayek).Dobrý dej,ktorý nenudí....Proste tento film milujem!!! Jediné čo ma mrzí je,že keď som to videl v 90 rokoch na VHS,tak v Titty Twister hrala hudba od Morbid Angel (pri premene na upírov) ,v TV tam už hralo niečo iné! :(

Čarodějův učeň (2010)

Za mňa príjemný film s dobrým hereckým obsadením a skvelými trikami.Takže priemer.

Kouzelný měšec (1996)

Jedna z tých lepších rozprávok....Pán Hrušinský a Bočanová sú v tejto rozprávke výborný.