Akira (1988)

strasna kokotina nepochopitelna ...

Aladin (2009) odpad!

Nesnasim SKURWENE FILMY INDICKE SE SPEVEM ONI BY SNAD I DO HORRORU NAPALILI SPEV!!!!!! IDIOTI DO SRACEK S INDAMA

Alenka v říši divů (2010)

Nebavila ma ani kniha ani staré verzie tejto nudy ciže bych to prirovnal k Imaginárium Dr. Parnaseho = odpad! Lenže tie vizuálne efekty ten svet divov k tomu tie postavy a masky + výkony hercov niesu špatne.No a koniec filmu mi vlastne vynahradil ten úvod a stred. 1 krát sa na to kuknúť dá.

Arn (2007)

príroda pekna boje žiadne romantická nuda a dokocna prerobyli :D║Rozpočet $28miliónov║Tržby Celosvetovo $20,719,476║

Arn - Riket vid vägens slut (2008)

O niečo lepšie ...ale stale nudné, romanticke, rychla kamera pri aj tak zriedkavých bojoch skôr romantický film pre kostolne dievčata a zase prerobyli :D

Arrow - Nejbližší příbuzný (2017) (epizoda)

uz mna ti protivnici co maju 0 aim zacinaju srat... z 1 metra netrefi nic a spomalene zabery jak idioti skacu ze schodu a potom len stoja v mistnosti uplne jako pro decka spravene a tepluske rozhovory no asi tutuo poslednu sezonu nejak pretrpim a jebu na tento serial o no aimeroch

Bez soucitu (2010)

Až na to že Travolta bol hrdina a zabíjal všetkých kto mu prišiel do cesty sa to dalo jednoducho povedané komu sa Pači Arnold Schwarzenegger a jeho filmy ako komando pravdivé lži si príde na svoje. „Tipek“ s vázu nemal chybu.

Bojíte se tmy? (2019) (seriál) odpad!

Horor / Mysteriózní- žaner musel pisat nejaky debilek-Fake Real - Decky/pubertacky /rodinny/ nevhodny pre deti starsi 13 let nestrasidelne bez krevi debilne dialogy. co vicej

Centurion (2010)

Sem z toho v Pi-či .Je vycvičená stopárka nájde vás kdeby ste neboli zaženie do paste obkľúči a potom zabije ,je plná prázdnoty a jedine čo ju naplní je Rimanská krv Jej korisťou sú Rimania čiže MY.