Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
3 fanoušci
/ 3 body
Roli
Roland Takáts
Bratislava, Bratislavský, Slovensko
stoneolog
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Horor
Akční
Komedie
Dokumentární
film
seriál
TV film
koncert
pořad
USA
Velká Británie
Československo
Francie
Itálie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Columbo
(1971)
Akta X
(1993)
The Munsters
(1964)
Star Trek
(1966)
The Persuaders!
(1971)
Ash vs Evil Dead
(2015)
Alfred Hitchcock uvádí
(1955)
Ze Země na Měsíc
(1998)
Příběhy ze záhrobí
(1989)
Rychlé šípy
(1969)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(3)
Droidek666
ANR
petrussa