Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 8 bodů
StropS
Evžen Ohlídal
Prostějov, Olomoucký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Dokumentární
Animovaný
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Predátor
(1987)
Avatar
(2009)
Warrior
(2011)
Million Dollar Baby
(2004)
Žhavé výstřely
(1991)
Vetřelec
(1979)
Hanebný pancharti
(2009)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(9)
Geralt z Rivie
gegina31
ivan bohatyr
Joey88
Benderr
evilness
Mona217
etoo89
JARDAHONDA
Časové pásmo bylo změněno