Gran Torino (2008)

Neskutečně silný příběh co dokáže pobavit i dojmout! 100%

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

Film, který viděl asi každý. Já sám jsem tento film od dětství viděl už nespočetněkrát. Tímto filmem to začalo. Během několika málo let vzniklo velké množství filmových máyovek. Některé úspěšné, jiné méně a na jiné raději zapomeneme. Poklad na Stříbrném jezeře je dle mého určitě ten nejpovedenější „díl“. Napínavý děj plný zvratů, nádherné lokace a překrásná hudba, která dodává filmu jisté kouzlo. Vše je tu perfektně vyvážené. 100%

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Dvojka nijak neztrácí za jedničkou. Je to stejně kvalitní jako první díl. Nemalý podíl na tom má to, že se zachovali všechny postavy a herci z prvního dílu, stejná režie, hudba, atd… Pro mě už klasika, kterou si vždy rád kolem Vánoc pustím.

Sám doma (1990)

Vánoční klasika, kterou si nenechám nikdy ujít! Perfektně zahrané, spousta parádních hlášek a skvělá hudba Johna Williamse.

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

SW už je pro mě srdcová záležitost. I tento díl mi přijde jako jedno z nejlepších sci-fi, co kdy bylo natočeno. Jen asi jako většině mi trochu vadila ta větší infantilnost.

Paranormal Activity (2007)

Pokud se vám líbí Záhada Blair Witch stejně jako mě, mohu tento film jedině doporučit. Po dlouhé době horor, u kterého jsem měl fakt asi strach, stejně jako tehdy u ZBW. Hlavně pokud sledujeme noční záběry kamery v ložnici cca v druhé polovině filmu, člověk se slabším srdcem ať se radši nedívá ;-) 100%

Záhada Blair Witch (1999)

Jednoduché, originální. Pro mě nejlepší horor co znám. Žádné zombie a podobné, jen tajemné/strašidelné zvuky a atmosféra, z které vám bude zatraceně úzko. 100%

Futurama (1999) (seriál)

Časem to bude určitě stejný kult jako Simsni. Pro mě už to kult pomalu je. Seriál nabytý hláškama a černým humorem 100%.

Rychlé šípy (1969) (seriál)

Jako čtu u několika dalších hodnotících, mohu potvrdit, že jsem se dříve u toho seriálu také docela bál :) Atmosféra ve stínadlech opravdu parádní + dokonalé kulisy 100%

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

Naprosto chápu to hodnocení jako nejlepší seriál. Ty záběry jsou opravdu neskutečně krásné. Nepopsatelné, opravdu všem doporučuji! 100%