Čelisti 3 (1983)

Věřím, že tehdy v tom 3Déčku to mohlo být o level lepší. Ve 2D však můžeme hodnotit jen slabý děj, triky vypadají dost nereálně, rušivě a kazí to pak celkový zážitek z filmu. 30%

Korálový útes 3D (2011)

Dokument, který má smysl hlavně ve 3D. Nedozvíte se nic extra nového, jedná se spíše o relax, dlouhé záběry na korály a mořské živočichy. Ke kvalitě 3D bych řekl, že bylo místama až moc silné, tedy že by si lidi mohli stěžovat na bolest očí. 50%

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti neboli Muž z oceli 2. Jsem rád, že to můžu napsat, protože je to opravdu pokračování předchozího filmu a ten nebyl vůbec špatný. Máme tu stejné herce, hudební motivy, vizuál a atd. Pokud jde o nového Batmana, nemám co bych vytknul. Affleck se na něj hodí skvěle a těšim se na něj v dalších dílech. Hodně cool je honička s batmobilem a náklaďákem. Finále je opět přepálené jako minule s více kliše, ale celkově nenudí. Co mě hlavně štvalo byly odkazy pro komiksové fandy. Jelikož jsem je nečetl, občas jsem se nechytal. 75%

Wolf Creek 2 (2013)

Po dlouhé době film u kterého mohu říct, že dvojka je možná lepší jak original. Je to teda tipická dvojka kde je hned od začátku servírováno více akce, nechutnosti a humoru. Ano správně humoru. Občas mi to přišlo fakt jak černá komedie :D 85%

V hlavě (2015)

Po dlouhé době originální a dojemná pixarovka!

Gran Torino (2008)

Neskutečně silný příběh co dokáže pobavit i dojmout! 100%

Vymítač ďábla 2: Kacíř (1977) odpad!

Jedničku řadím mezi top horory, ale dvojku bohužel musím mezi nejhorší. Nic mě na tomto pokračování nezaujalo tak jako u jedničky. Tedy hlavně atmosféra a děj co má hlavu a patu. Toto u dvojky všechno postrádám. Tomuto pokračování se doporučuji vyhnout velkým obloukem.

G. I. Joe (2009)

Ve filmu se pořád něco děje a bohužel to jeho kámen úrazu. Je to vše až moc rychlé, chtělo by to zvolnit tempo. Nevim ale jestli by to pomohlo nějakému lepšímu výsledku. Přijde mi, že pokud jste jako malí nehltali hračky G.I. Joe, tento film se vám nikdy nemůže líbit. Alespoň je to koukatelné co se týče efektů a lokace Prahy také potěší 40%

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

Film, který viděl asi každý. Já sám jsem tento film od dětství viděl už nespočetněkrát. Tímto filmem to začalo. Během několika málo let vzniklo velké množství filmových máyovek. Některé úspěšné, jiné méně a na jiné raději zapomeneme. Poklad na Stříbrném jezeře je dle mého určitě ten nejpovedenější „díl“. Napínavý děj plný zvratů, nádherné lokace a překrásná hudba, která dodává filmu jisté kouzlo. Vše je tu perfektně vyvážené. 100%

Star Trek: Film (1979)

Po druhém shlédnutí zvyšuji hodnocení na 4 hvězdy. Jedná se o epickou a nádhernou vizuální podívanou. Efekty na dobu vzniku jsou fantastické. Film má pomalejší tempo a scénář je trochu řídký. Děj filmu by se dal odvyprávět během klasické stopáže původního seriálu, tedy zhruba 50 min. To že má film přes dvě hodiny je hlavně díky zmíněným efektům, kterým se tu dopřává opravdu hodně prostoru a ve spojení s hudbou od Jerry Goldsmithe je to opravdu zážitek. 85%