• Pohádka

Noc v muzeu (2006)

Nebavilo me to. A taky nic noveho.

Rok jedna (2009)

Film me vybral devitilety Lance a popravde receno, pro jinou vekovou kategorii bych to ani neurcila. Utect jsem nemohla.Utekla bych.

Nestanu se tvojí ženou (2007)

Mam rada takove filmy .Usmevne , romanticke a neuspechane.Rudd je velice sympaticky.

Hanna (2011)

Divenka s modryma ocima napul univerzalni vojak - napul terminator. Netrefila jsem tva srdce - prask.Brutalni Nikita po ste. Nejlepsi komentar Verbal.

Sýkorka (1989)

Mela to pekny zivot tahle mala divenka. Milujici prarodice i rodice, dobreho ucitele i dobreho kamarada tusim Tea ,klidne detstvi , jen na zachod musela pres dvur. A pak se zacnou ztracet lidi a ji je jen vlevana nadeje, ze se vsichni jednou vrati.

Únos Moravanky (1982)

Ja jsem teda devcica z MOravy a vinar, ale toto je hruza. Horsi nez Hudba z Marsu .Pro koho byl tento film urceny nevim. Pro deti a duchodce je tu prilis mnoho nahate Paulove , ktera snad ani nic jineho nedela a Labus zpivajici je prilis nahrany.Jediny kdo z toho filmu moh lbyt nadseny je starenka na zacatku pri dechovce.Ten unos se jim povedl asi jako cely film.

Muži v říji (2009)

Nerada davam odpad, spousta lidi se tomto filmu nadrela, ale prekonam se a jednu dam.

Cesta kolem mé hlavy (1984)

Tohle slo kolem me hlavy velice rychle. Havelka vyborny , Machacek , ktereho mam za inteligenta protivny , do konce jsem nevydrzela.

Ženy sobě (2011)

Annie jen vytlouka trapas trapasem, zamotava se do toho vic a vic. Tento film neni pro citlive osoby je neco jako Hangover a jine komedie , kde se hodne pije zvraci a jeste neco vic. Clovek se podiva jdnou a vickrat uz ne, protoze film vubec nic noveho neprinesl. Snad jen hruzu ruzove barvy.