Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

Knihu jsem cetl kdysi davno a byla hodne zajimava. Toto serialove pojeti se ale tahne jak varena nudle pres celou kuchyn. Je tam spousta zajimavych postav , bohuzel nudne plkani nezajimavych postav to prebiji a dej se pomalu vlece buhvi kam. Napoprve jsem vydrzel jeden dil a serial opustil. Po par letech jsem se k tomu vratil s tim ze to je prece super latka a namet a zkusim se prokousat dal. Povedlo se mi to do sesteho dilu a porad varena nudle tak uz to nebudu zkouset. Skoda

Vyšší moc (2014)

Pripravil jsem se psychicky na konverzacni artovy film a ani to mi nepomohlo abych ho 37 minut pred koncem nevypnul. Snazil jsem se ale tak rozvlacne stourani se v maznelskych problemech prvniho sveta me znudilo k vypnuti filmu.

Bodyguard (2018) (seriál)

Fajne to bylo, ani raz jsem neusnul

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

V patek jsem byl na pivko a v sobotu sjem u toho vyspaval kocoura. Pokazde kdyz jsem se probudil tak jsem si rikal paneboz, a radsi zase usnul. Jedna hvezda za obrovske letajici tampony a jedna hvezda za Billa M.

Nikdo (2021)

Prijemna jednohubka na vecer kdyz neni do ceho pichnout. Jestli mi jako rozumis. Neusnul jsem ani jednou u toho.

To je ale bláznivý svět (1963)

Je to dlouhe ale nastesti jsem hodku prospal. Takze davam 4 hvezdicky..Peter Falk: Vy jste nejlegracnejsi detektiv, ktereho jsem kdy potkal :D

Fuefukigawa (1960)

Furt tam nekdo behal tam a zpatky po moste a desne u toho japonsky rvali takze jsem se u toho nevyspal. Jinak dobry pohled na peasanty ve feudalnim Japonsku.