Kurs sebeovládání (2003)

Pár opravdu velice vtipných scén. Možná i ze Sandlera jednou něco bude. Každopádně 3 hvězdy za Nicholsona, Harrelsona a Johna McEnroa (ano, ten člověk co u psychiatra i přespával).

Mansfieldské sídlo (1999)

Slušné viktoriáské dílko. Trošičku více předvídatelná Jane Austenová. Narozdíl od Emmy a Rozumu a citu mně hlavní hrdinka skoro nezaujala.

Mrchožrouti (1984)

Četař Oganier Jean Paula Belmonda. To se musí vidět. Válčí, vyhrává, prohrává, krade, ukecává, svádí a ten konec. Souhlas s Houdinim, pozor na otevřené díry s kabely ( například po výbuchu dělostřeleckého granátu).

Mělký hrob (1994)

Skvělá prvotina Dannyho Boyla. Kvality Ewana McGregora jsou všeobecně známé, ale Christopher Eccleston v roli magora (po uřezání všech končetin mrtvoly by byl magor i ze mně, ale co by člověk neudělal pro peníze) byl snad ještě lepší.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Cok tomu ještě říct? Absolutní kult, naprostá bomba, tenhle film se nikdy neomrzí. A kdo se mnou nesouhlasí to ho vezmu do díry a pošlu na něj psy (popřípadě Zeda s Pavoukem).

Austin Powers: Špion, který mě vojel (1999)

Od téhle třeskuté komedie jsem očekával, že mně pobaví mnohem víc. Kdo mně rozesmál, byl jedině Mé mini. Jo, a ještě nejméně jedna hvězda za Heather Grahamovou.

Kill Bill (2003)

Ano, opravdu trošku jiný Tarantino. Ale každopádně neméně skvělý. Jediný problém jsem měl s animovanou pasáží, která mně trošku odvedla od filmu. Ale zase na druhou stranu nás připravla na závěrečnou řež. A u Tarantina jako vždy - výborný soundtrack. Už se těším na březen, jak Uma killne Billa.