Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 4 body
Divnejpavouk
Divnej Pavouk
Plzeň, Plzeňský kraj, Česko
Prostý čumil
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Sci-Fi
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Strážci - Watchmen
(2009)
Nelítostný souboj
(1995)
Poslední skaut
(1991)
Volný pád
(1993)
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
Hardcore Henry
(2015)
Gentlemani
(2019)
Nikdo
(2021)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(6)
m@cs
Idahou
kono100
Vig
Wolffnstein
Gorwor
Časové pásmo bylo změněno