Tom a Jerry: Film (1992)

Bylo jen otázkou času než něco takového vznikne a tento seriál měl rozhodně navíc. Navíc jsem i jako 10letý fandil Tomovi a docela me mrzí že toho prcka ani jednou nerozsápal, protože si to ta krysa už fakt zasloužila! 50%

Kult hákového kříže (1998)

Pro fanoušky Red Dwarf : v dabované verzi je hlavní postava nadavovaná stejným člověkem, který daboval Rimmera! 85% za propracovaný děj a bez cenzury.

Velkej biják (2007)

Za swallowa, kumara a za nesmyslné nakopávání bobra. 35%

Equilibrium (2002)

Samotná myšlenka tohoto filmu se mi zdá geniální. V úvodu filmu jsem byl naprosto ponořen do světa, kde každý člověk musí brát prozium a ten kdo ne --- no - na toho si příjdou klerici. Bohužel postupem času se film hlouběji a hlouběji ponořuje do sekce mlátička alá MATRIX, což mi na filmu trochu vadí a nebyla by škoda kdyby této části bývali trochu ubrali. Nicméně i tak podivaná, ve které Christian Bale v roli klerika první třídy mlátí cituschopné a vlastně všechny kteří na něj jen zamíří je velmi napínavá. Konec filmu mohl být protažen ještě minimálně o půlhodiny. Celkově vzato tento film měl spoustu potenciálu, který nebyl využit, ale hlavně kvůli scéně, kdy Bale příjde zabít svého prvního parťáka musím tomuto filmu dát 90%. To byl opravdu jeden z nejintenzivnějších zážitků který jsem u filmů zažil.

Plnou parou vzad! (2002) odpad!

Ještě chyběl rasismus a střílečka z M60 nebo čehokoliv co umí člověku ustřelit palici a film by mohl být skoro jako z kuchařky "mistra" Uwe Bolla. U některých scén si řeknete : "to je táááááááááááááááááák trapný !!!". Odporné scéný, trapné akcenty a maximálně béčkový herci. Nic proti homosexualitě nemám, ale co je moc je moc. Nevím co si o tomto filmu myslel sám Mort Nathan, ale je vidět že moc šancí na natočení dalších filmů mít nebude - teda aspoň doufám.

Temný obraz (2006)

Originální svět kde Substance D ničí svět a z lidí se stávají doslova mentálně postižení bez šance vnímat reálno. Aby vláda nasadí snímače - agenty, kteří májí za úkol tajně najít původ rozvozu této drogy. Hlavní myšlenka filmu, která vás brzy napadne je : "jak až daleko by měla vláda v boji s touto drogou zajít". Film podlě mě ukazuje to nejzašší riziko. Animovaný film, kde hlavní roli namluvil Keanu Reeves, který se na tuto roli hodí víc než kterýkoliv jiný. 9/10

Tajemství Pravdy (2008) (seriál)

V každém díle na který se podíváte už ze začátku víte o čem zhruba stane, kde je zápletka a jak to zkončí, nemužu si pomoc ale kvůli těm zbylím dílům se na to pořád dívám a fakt se na ně těším - prostě jsem fantasy guy. Pokud ale seriál bude pokračovat pořád stejným spůsobem tak půjde hodně rychle ke dnu protože například v každém dílu vidíme bitku se spomalenými záběry přímo jako z matrixu a zase ty scény : "miluji tě zpovědnice, ale když ti dám francouzáka tak se pominu". Jestli s tímto nepřestane tak od seriálu upustím stejně jako od Scrumbs(FUJ!). 75%

Hrdinové (2006) (seriál)

hlavně za první serii, která byla znatelně protahována. Ale naštěstí nic jako v The Lost to nebylo.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Takhle se rodí vrazi !!! Tímto snad mučí zajaté vojáky v Afghánistánu. Plus si nejsem jistý ale mám takové tušení že ten červený byl na těžkých drogách - ovšem herecký výkon má stejný jako ti ostatní.

Black Books (2000) (seriál)

pro mě jediný seriál, který se dá srovnávat s velikostí Red Dwarf. Briti a Irové umí natočit něco co v USA nedokáží ani napodobit. 99%