• Thriller

Aldabra: Byl jednou jeden ostrov (2014)

Viděno ve 3D a po pravdě-efekt o ničem. 2D by určitě postačilo. Jediné plus vidím v tom, že film je natočen českýma rukama. Příroda sice pěkná, ale zvířat velice po málu. Kdyby se zaměřili třeba na indonesii-Borneo, Sumatru a přilehlé ostrovy-byla by to rozhodně hezčí a životu plnější podívaná, než na Aldabře. Takové obyčejné Maledivy,Seychely... palmy, bílý písek a pár ptactva, nic víc.

Praha vs. prachy (2015) (pořad)

Jen tak dal STREAM. Jsou to vsechno zlodejsky prazaci a ubozaci,co si nedovedou vydelat poctive ale pouze kradezi. Jen at se to dostane i za hranice jaci to jsou hajzly.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Za me rozhodne nejlepsi dil z cele serie F&F. Nabity akci od zacatku az do konce. Rozhodne na to jit do kina a ne doma na 15" vga, jako jini umelci a pak poslouchat ty nesmysly co nekdo pise o scenarich a kamerovych uhlech a reziich- at se jdou vycpat. Jdete na film a chcete si ho uzit a tyto zvasty co nekdo pise jsou zcestne a radoby dulezite... Konec je minimalne na kapesnik. Cele kino ani nedutalo a tise polykalo... konec je vazne sila, vlastne cely film... Vzpominame Paule...(*******)

Chuť znovu žít (2012)

Nádherný film,na který budete ještě dlouho vzpomínat.Doporučuji!!*****

Informátorka (2010)

Nechápu,jak můžou amíci natočit film o svých vlastních úchylných praktikách,kde oni jsou ti,kteří ty (ne)zletilé ženy znásilňují a obchodují s nimi a tím i podporují obchod s bílým masem.Podivné,ale film každopádně *****

Resident Evil: Odveta (2012)

Viděno ve 3D Cine Star(Pasiv)-Výborný 3D efekt(žádných zaměněných barev jsem si teda nevšiml-??),Vynikající prostorový zvuk,který Vás vtáhne do děje a co se týče děje,tak je to typické sci-fi a lá Matrix.U mě vynikající.

Povinnost a čest (2012)

Akce od začátku do konce.Vynikající podívaná,snímek má hlavu i patu,skvělý zvuk!!Pro mě za poslední dobu vynikající akční film.Doporučuji.*****

Evidence (2012)

Do půlky filmu jsem se poměrně nudil,pak se parta lidí přesunula mezi nějaké američany do jakési utajené oblasti uprostřed lesů,kde se podle mého prováděli pokusy na lidech a na zvířatech a tam už to začalo být dost napínavé.Škoda jen že film jak rychle akce začla,tak film zkončil.Film by byl podle mého zajímavější kdyby se režisér soustředil na druhou polovinu až závěr filmu a začátek,kde byl pouze les a nic by vypustil,ale jinak celkem slušná podívaná.

Titanic (1997)

Zkoukl jsem to v kině ve 3D a musím říct,že je to opravdu perfektně udělané.Ty 2 roky práce na které makali grafici z hollywoodu opravdu nejsou k zahození.Nějaké scény do prostoru nevystupovaly-byly pouze 2D,jinak efekt velice působivý a zvláště u takovéhoto 15 let starého velkofilmu.3D tomu dalo nový rozměr a člověk si to vychutná o 100% víc.*****

Paranormal Activity 3 (2011)

Tak tento díl byl asi nejlepší z těch třech.Dvě malé holčičky,z nichž jedna z nich s dáblem komunikovala-perfektní.Napětí se postupně zvyšovalo a já ani jednou neuhnul očima od obrazovky.Dávám 4*