Osudová přitažlivost (1987)

Naordinovala bych ten film všem mužům, kteří mají nevěrné myšlenky. Tohle by je mohlo zaručeně odradit. Ne jen, že je Glenn Close příšerně ale vážně příšerně škaredá, je ke všemu i pomatená stíhačka. Jinak ten snímek je tak špatný., ale 3 hvězdy dávám, protože u mého přítele to na nějakou dobu záletné úmysly zcela odrovnalo.. možná tento film znovu po čase aplikuji. ;D. PS.:Michaela si jako herce vážím, ale toto jsem stěží zvládla dokoukat do konce...

Lord of the Piercing (2002) (TV film)

Dobře vsazené do samotného děje. Když znáte Lord of the Ring v originále (možná i tehdy když ne), tak vás to občas dostane. Jen mě mrzí, že všechno vtipné se musí vztahovat k sexualitě nebo nahotě. Už dochází originální a slušné vtipy.. ?

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Jak to nejlépe charakterizovat...? Je to NIC zabalené do krásného a nablýskaného převleku. Jinak to nedovedu vyjádřit. První díl se mi líbil, fandím fantasy filmům, ale zde jsem postrádala jakýkoliv děj. Přišlo mi to celé nedodělané. A taky ještě jednou řekne někdo protivnému spratkovi LUCINKA, tak mi asi vyletí ruka.. Už mě to po chvíli nebavilo :)

28 týdnů poté (2007)

Nebylo to až tolik srdcervoucí jako první díl, ale ve svém žánru je to u mě i tak dost vysoko. Strašně mě však štvala klasická zápletka: Je zákaz vycházení, je karanténa, ale někdo (jak jinak - jsou to hodné nevinné děti) to poruší a naruší koloběh všeho.. Není to už trochu klišé?

Rande naslepo (2010) (pořad)

Ten pořad sám o sobě je jasnej odpat.. o tom žádná. Ale Knor to neskutečně táhl. Ten chlap zvládne one man show s přehledem.

Rande (1997) (pořad)

Jááj.. tak to je historie. Ráda bych viděla nějaké fotky a připomněla si časy dětství

Balírna (2004) (pořad)

Z tohoto pořadu nikdy nezapomenu na hlášku jednoho účinkujícího, která byla: "Holky říkají, že mám pěkná záda!" :-D nejvtipnější na tom je fakt, že borec to myslel absolutně vážně... Jáj, někdy se fakt směju hlouposti jiných

T-music (2004) (pořad) odpad!

Lituji, ale za Kristelovou nemohu dát ani tu 1 hvězdu.

Rychlý Stripes (2005)

Filmový přínos to možná nemá, ale jako film pro děti výborné. Já jsem se na tom docela pobavila. Domácí zvířata (a hmyz) s lidskými vlastnostmi a hlasem mě vždy pobaví. No a mouchy s dabingem Suchánek a Genzer to celé podtrhli.

Na křídlech vážky (2002)

Tento snímek mě dlouho fascinuje. Pro moje divácké oko je to vydařené :)