Prostřeno! (2010) (pořad)

Docela by mě to i bavilo nebýt toho neskutečně trapného komentáře od Vydry a Bouškové. Oni si snad nevidí do huby. No a na tomto pořadu mě spíš než vaření zajímá chování a socializace lidí.

Farmář hledá ženu (2010) (pořad)

Výsostně jsem se u toho pobavila. Uznávám, že to není umění, je tu obyčejná kamera a už je to dost klišé samá reality show. Ale omámila mě krásná příroda, koníčci a úsměvné chování lidí..

Velkej biják (2007) odpad!

Tohle obvykle nedělám, ale zde musím. Hodnotím to i přesto, že jsem to neviděla až do konce, protože to nešlo! Já, ač jsem k parodiím velmi schovívavá, a občas mě dokáží smíchy až rozbečet, tady jsem jen valila oči nad tou absurdností. Tam nebyl žádný vtípek, jen trapné shazování filmů, které už něco dokázaly. No komu by přišlo vtipné, že v parodii na "Karlíka a továrnu na čokoládu" je myšlenka, že sladkosti dělají z lidí? Asi jsem ze staré školy, ač je to u mě k podivu, ale tohle mi k smíchu nepřišlo. Není v tom ani žádná metafora, která by mohla být náznakem vtipná. A takhle to šlo pořád dokola. Třeba u Tupírů jsem se i zasmála, protože se mi líbilo, jak si pohráli s dialogy a vzaly je doslova.. třeba scéna, kdy otec říká své dceři: "Nechal jsem tvůj pokoj tak, jak jsi ho opustila." a potom záběr, jak dcera vejde do miminkovského pokoje. Absolutně mě tahle scéna odrovnala. A to je ten druh vtipu, který v parodiích vyhledám a který jsem zde absolutně postrádala! Proto hodnotím tím nejnižším ohodnocením.

Géniové designu (2009) (seriál)

Jako lajkovi a nadšenci do designu mě to velmi oslovilo, nemohu říct, zda by měl stejný názor i člověk z oboru, ale za sebe mohu doporučit :)

Tajná přání (2005)

Bez Richarda Gerea by to nemělo ani těch 59%. Absolutně mě všechny ostatní postavy rozčilovaly a nebylo to proto, že by byly ve scénáři špatně napsané, ale čistě jen tím, že jejich protagonisté byly špatní, špatní a znovu špatní. A co bych ještě dopsala k filmu by bylo, že nejde čistě o Drama, ale hlavně o NÁBOŽENSKÝ FANTASY laděný film. Jsem z toho trochu nesvá. Začala jsem na to koukat v domnění, že mě čeká nějaké rozluštění záhady, ale nějak se to zaseklo na tom stejném bodě, točilo se to dokola a nakonec to skončí tak, že je tam náboženské poselství a záhada nikde. Náboženství je fajn, pokud člověk jen věří, ale pokud tomu zasvětí celý život a poblbne tím své děti, tak to je fakt dost hnusný fanatismus.

Dobré ráno s Jedničkou (2011) (pořad)

Ráno, ve srovnání s konkurencí, je to jedno z mála, co vás ráno nepřinutí rozbít televizi! A občas jsem se tam dozvěděla dokonce zajímavé věci. To vysvětluje moje hodnocení.

Kouzelná školka (1999) (pořad)

No já nevím... moje mamka je učitelkou v mateřské škole a tohle tam občas sledují, tak by to snad nemělo mít negativní psychický dopad na děti :-D

Kokosy na sněhu (1993)

Už od malička mě tato komedie bavila. Takže i teď má pro mě jisté kouzlo. A hudba opět jedinečný Hans, ke kterému bych chtěla směřovat veškeré mé díky!

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka (2005)

Něco to ztratilo, ale hodně to získalo. Abych to vysvětlila. Když jsem se před nedávnem dívala na krátké animáče wallace a Gromita, tak jsme byla ohromena tou velkolepou jednoduchostí, krátkými dialogy, nepřehlédnutelnými vtípky a celou tou skvělou atmosférou. Tento, již animovaný film, získal třikrát delší časovou stopu a získal ucelený děj, nový ráz vtípků a právě tím to ztratilo svou jednoduchost, která pro mě byla absolutně jedinečná. Avšak i přes to zde byla cítit ruka Nicka Parka. Velmi jsem si to užila.

Syn pláže (2000) (seriál)

Kdyby to nechtěl koukat můj přítel, tak bych se k tomu sama nikdy nedostala.. a o nic bych nepřišla :) Je to dost "jednoduchý" smysl pro humor. Ale musím říct, že párkrát jsem se na nějakej vtípek chytla i já :)