Flek (2001)

Tak to je akční pohádka pro děti...Raději se do toho nepouštějte :)

Já, padouch (2010)

Hodnocení tohoto filmu je pro mě dosti těžké. Bylo zjevné, že je film zaměřený spíše na malé děti, ale co říct... já jsem se i tak nechala ohromit skupinkou mimoňů, kteří mi směšné scénky přímo navozovali. Objektivitu u mě v případě animáčů nečekejte, protože to je moje jediná slabost :). Nedá se nic dělat, i přes dětskou atmosféru, musím hodnotit plným počtem, protože jsem se pobavila a zároveň roztála nad tou roztomilostí. PS: příště si Vy, z dabingu, poslechněte originální zvukovou stopu, než se do toho pustíte! O spoustu vtipů jste mě českým dabingem ochudili!

Striptýz (1996)

Ať je pro diváky Demi jakkoliv sexy, tak její herecké vyjádření nemohu vidět. Absolutně mi nesedí a nelíbí se mi v roli herečky. Jen v jednom snímku mi až tolik nevadila a sice v Bobbym. A pravda je, že nevím, zda by jiný herečka tento snímek zachránila.

Za mláďaty do zoo (1998) (seriál)

Některá mláďátka jsou k zulíbání a některé zajímavosti ze světa zvířat, respektive mláďat, jsou vskutku pozoruhodné. Jako že se v Německé zoo narodila mláďata nějakého hada a potom se zjistilo, že 2 z novorozeňat jsou zcela nový druh hada. Jak říkám, někdy se jim to vážně povede:) Ale jinak je to spíš určeno dětem, kdybych se zrovna v tu dobu nechystala do školy, tak bych to neviděla.

Jedna ruka netleská (2003)

No fuj, nevím komu přijdou k smíchu sexuální úchylky. Já jsem se zoofilii teda nezasmála. A už jsem po tom ani neměla moc chuť ten film dokoukat. Už jen krůček, aby někoho napadlo udělat černou komedii na téma pedofilie, ne.. Nechci přehánět, ale zůstala jsem z toho znechucená. Ty jo.. a to jsem si myslela, že černý humor zvládám. Tady to úplně snížilo můj celkový dojem z filmu a to mě kombinace Macháček + Trojan + obnažený Dlouhý z počátku zaujala. Nakonec jsem svoje předsudky odsunula, abych zjistila, že černý humor mi v českém podání nějak nesedí.

Útěk do divočiny (2007)

Absolutní a nekompromisní nálož pro mé smysly. Uh, musím se vrátit zpět do reality. Zaujalo mě, že se nebránili ztvárnit to zpočátku jako "legraci", která se postupem času přitvrzovala a nakonec to skončilo, jak to skočit asi mělo. Samotný Christopher toho za svůj život stihl, viděl, poznal a ozkoušel mnohem víc než kterýkoliv jiný člověk, který žije v konzumním světe. Jsem dojatá nad úplností tohoto příběhu. Je mi zároveň líto, že lidé se natolik vzdálili od přírody, že v ní už skutečně nejsme schopni přežít. A od takového snímku s podobným koncem bych čekala, že moje pocity na život v přírodě budou negativní a já se tomu budu chtít vyhnout, ale ba naopak. Jeho optimismus, který dokonale ztvárnil Emile, mě přiměl k mínění, že zemřít pro něco, čemu věříte a co vás doposud naplňovalo, není vždy tragédie. Jsem ráda, že jsem to díky skvělému Seanu Pennovi mohla prožít spolu s ním.

To byl zítra flám (2010)

Kdyby si američané pro jednou odpustili ty nechutnosti, jako jsou blitky nebo kouření chlapa chlapem, tak by to byl fajn "chlapský" film, ale takhle je to jen další nechutný "chlapský" film. Konec zajímavý, ale absolutně porušuje veškerý efekt motýlích křídel... No nebude se nad tím pozastavovat.

Kino hororů (2001) (seriál)

I když to není tak objektivní, jak bych si představovala, tak velmi ráda nahlížím do tajů filmů před tím, než si ho pustím. Je to taktéž proloženo osobním komentářem hlavních postav. No a hlavně mě na tom baví, že mě to zavane k hororům, o kterých bych jinak vůbec nevěděla a díky tomu, že jsou z toho konkrétního hororu ukázky mohu se lépe rozhodnou, zda to chci vidět nebo ne. Líbilo se mi to.