Hogo Fogo (2000) (pořad) odpad!

Fuj.. copak to byla ukázka z psychiatrické (ne)léčebny?

Barrandovský videostop (2011) (pořad)

Ježíš, ten Rosák nestárne, že mě bude v každé dekádě nasírat v tv? S někým normálním bych tomu možná ještě dala šanci.

Uprchlík (1993)

Určitě nemohu doporučit. Já jsem se na to dívala 2hodiny napjatá, co se stane a potom jsem měla přijmout tak hloupý, nudný a odbytý konec? To snad nemysleli vážně. Možná v roce 93 to stačit mohlo, ale teď mě to akorát rozzlobilo.

Matilda (1996)

Pro někoho možná průměr, ale já jsem ten film sledovala asi v takovém věku, v jakém je v tomto filmu Matilda. Tak jsem velmi obdivovala, co všechno umí. Vždycky na něj budu mít dobré vzpomínky, vždycky mě bavil svou jemností, vtipem i dětskostí. PS: raději si nepřipomínejte dětské filmy.. mohli byste, stejně jako já, zjistit, že za nic nestojí.... ach jo

Lovecká sezóna (2006)

Asi záleží i na tom, s kým se na tuto pohádku díváte. Já jsem byla v dobré společnosti a tudíž mám na ni jen dobré vzpomínky :) Viď "Miloušííí"..;) Ale s čistým svědomím bych tuto pohádku nemohla doporučit nikomu, kdo vyloženě nezbožňuje animáče. Takže verdikt zní pohádka je průměr, čili 3*, ale máte-li rádi pohádky s lehkým humorem přidejte si 1* navíc:)

Vzhůru do oblak (2009)

Velmi jsem se pobavila, dost jsem si i poplakala. Možná nebylo úplně fér, dávat tak velmi srdcervoucí příběh do pohádky, ale zafungovalo to. Hned jsem se naladila na tu správnou vlnu a vše chápala. A řeknu ještě jednu věc pro zasvěcené: "VEVERKA!" :-D

Zakázané království (2008)

Už nevím, jak jsem na tomto octla v kině. Jakieho Chana normálně nemusím, ale v tomto jsem ho dobře snesla. Možná je to i faktem, že je to poměrně komediální a ne až tolik akční, jak bych od jeho filmů očekávala. Každopádně úplně k zahození to není, koukat se na to dá a věřím tomu, že skupinu lidí to bude i velmi bavit. Mělo to něco do sebe ;)

Space Jam (1996)

Komerční napodobenina, nebo snaha o navázání na úspěšný film "Falešná hra s králíkem Rogerem". Tolik mě za srdce nechytil, ale kdoví, zda bych se dostala k legendárnímu Jordanovi i bez tohoto snímku.

Prokletý ostrov (2010)

Pana Martina Scorsese jsem si až do uvedení Prokletého ostrova nijak moc nevšímala, ale je vidět, že tento pán to má v malíku. A božský Leo?Uff.. nedá se slovy popsat, jak velmi mě jeho herectví přitahuje. Je neskutečné, jak mu dokážu uvěřit každý pohyb bez toho, aniž by musel nějak přehnaně dávat najevo své emoce. Abych se ještě dostala k filmu samotnému, který je pohádkově dokonalý. SPOILER: Opět jsem všechen děj hltala, aby mi neunikla ani drobnost a věřte nebo ne, to, že by Leo mohl být pacientem mě vskutku nenapadlo. A hned po tom, jakmile to vyřkli, mi spadla čelist a vůbec jsem o tom nepochybovala, protože Leo a jeho dokonalý výraz mi to nedovolil. WOW, precizní!