Stepfordské paničky (2004)

Průměrný film s průměrnou Nicole. Ona mě, bohužel, nikdy nedokázala bavit..

Tabu (1994) (pořad)

Šmucler a Tabu.. to je pojem. Jen škoda, že mě to věkově absolutně minulo.

Sama doma (1998) (pořad)

Nezatracuji tento pořad. Jen je to vhodný pro matky na mateřské dovolené, čili já nejsem cílová skupina a tím se projevuje hodnocení.

Rady ptáka Loskutáka (2001) (pořad) odpad!

Nova + Godníkovic sourozneci = no potěš koště. To si můžete rovnou ustlat v pekle

Snídaně (1994) (pořad) odpad!

To, že je Nova trapná už dávno víme.. Ale velmi iritující pro mě je, že chtějí, aby ta ranní show odsýpala a šla rychle. A tím, že si tam pozvou 100 hostů a každému věnuji 1 minutu, je trapný. Dělá se to v jiných televizích, ale tady na Nově, jim vážně nevěnují snad ani 5 minut...? :-D

Eso (1994) (pořad)

Ve své době to byl pojem. Doby, kdy to uváděla, ještě myslím čistá, Tereza Pergnerová, to mělo vážně vlastní styl. Ale po ní už to šlo jen z kopce. Moderátorky byly otřesné, Yemi jakbysmet.

Občanské judo (1994) (pořad)

Nedá se srovnat s černými ovcemi. Ale jistou občanskou a společenskou zásluhu mají

Partička (2011) (pořad)

Co říct.. první díl a bavím se, i když pro někoho to může být podřadná úroveň zábavy. Jenže já celý den ve škole myslím a jsem vděčná, že jsou i nenáročné a přesto zábavné pořady :). Ach jo..

Kalendář Míši a Ríši (2008) (pořad)

No jak to zhodnotit? Některá jména byla vymyšlena precizně a velmi vtipně, ale jiná na druhou stranu velmi slabě. Já si uvědomuji, že zábava není lehká a vymýšlet každý den vtipy na dané jméno taky není sranda.. ale přesto jsem pro průměr..