Nepřítel před branami (2001)

Kterak prostý mužik ke štěstí přišel a na zlého feudála vyzrál...ba ne, funguje to dobře, navíc Harris je opět ve formě.

Nesvatý (2010)

V Holandsku se ozlombrko hulí ušlechtilé traviny, pročež tady si nejsem záměrem tvůrců zcela jist. Výsledek jejich smažení tomu odpovídá. Po shlédnutí Rare Exports někoho napadlo, že po Santovi je další kandidát na zabijáckou mrchu bodrý tlusťoch s nůší a přáteli na nejvyšších i nejnižších místech. Dáme mu pěknou berlu k zabíjení, kterou mu bude závidět i frontman každé blackmetalové smečky, nějaké ty pohůnky a necháme tomu volný průběh. Všechno špatně. O dva špeky dál to mohlo i bavit. Takhle, satanžel, vítězí na celé čáře norský, lidožravý Santa.

Netvor (1996)

Chudák Abel. Kdyby se narodil po válce a místo Hermana potkal Elvise, mohl z něj vyrůst celkem slušnej Forrest Gump.

Nevěřící (2013)

Jsem bezvýhradný ateista. Až se bojím, že mě za to Pán Bůh potrestá.

Neviditelný Kapr (2011) (amatérský film) odpad!

Co? Že tenhle materiál vyhrál cenu? Viděl bych to na zlatou Vyhoukanou Sovu v kategorii Příběhy z koupelny.

Nevyřízený účet (2013)

Asi takhle. Přistupovat k dílu od Sylvestra s Jasonem v hlavní roli a očekávat intelektuální masírku typu Fontána, je hloupost. Takže tu máme v rámci žánru koukatelnou podívanou s lehce nepřehlednými nakládačkami, což je Trošku škoda. Nejhezčí zákrok má totiž malá Stathamová hned zkraje filmu. Jo, sorry spoiler.

Neznámý signál (2007)

Začátek výtečný. Štefanovi Králů by to mohlo připomenout jistý Puls, ale což. Ovšem s přibývajícím časem jsem začal mít pocit, že se mi tvůrci pomocí svého dílka snaží udělat z mozku stejnou bramboračku jakou měli v mozkovnách všichni přeživší.

Nezvaná (2009)

Po shlédnutí několika libovolných duchařin nikoho nepřekvapí, že někdo z hlavních figur je mrtvej. Může se klidně koupat a trousit hlášky, že je zpitej a má kočku. Průhledné, až průsvitné, přesto působivé.

Nezvratný osud 4 (2009)

Další pokačování série o tom, že na každou svini už se vaří voda a kdo má chcípnout rozmazanej po masce kamionu, ten se neutopí. V rámci možností zábavné, dostatečně krvavé a hlavně tak krátké, že nestihne nudit.