Král Šamanů (2001) (seriál)

Zopakované to, čo už sa už opakovalo nepočetné krát,ale napriek tomu, chytľavá hudba a vedľajšia dejová línia a flegmatizmus Yoh-a to zachraňujú.

Maska (1995) (seriál)

Potenciál obrovský, ale po pár častiach nastane opakovačka a prichádza nuda.

Chraň nás od zlého (2014)

3/4 filmu dokonalá atmosféra, rozprávanie príbehu, dostatočne napätie ba dokonca navádzanie na to, že to nebude nakoiec tak ako sa to prezentuje ... ale predsa to tak bolo ku koncu, kt. uz bol trochu prehnaný a zbytočný.

Caddyshack (1980)

Niekt. momenty môžu byť a aj ušli, ale aj staršie komedie majú určitú únosnú hranicu trápnosti.

Proud času (2003)

"Vynašli sme náhodou stroj, kt. sa dá cestovať v čase len na jedno miesto a v jednu dobu." Bez ďalších zbytočných otázok, všetci tomu uverili a odcestovali ako by sa nič nedialo. Slabé.

Já, Frankenstein (2014)

Slabé, veľmi slabé, aj napriek tomu, že filmový žáner fantasy je to, čo ma prinúti si pozrieť akýkoľvek film, pri tomto filme došlo k veľkému omylu. To čo možno len trochu malo mať šancu byť niečím dobrým sa hneď samo zničilo, pochovalo a zhnilo. I hviezdička len za pôsobenie Bill-a Nighy-ho, pretože sa stal opäť desivejším.

La tempestad (2013) (seriál) odpad!

Znásilnenie a infarkt v prvých minútach, začína to zhurta ...

Vlk z Wall Street (2013)

Nominacia na Oscara ... check. Uz len si na neho pockat. 6/5.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Poriadne som si zapamatal mapu. Vytetoval by som si ju aj na celo, kebyze by som mal cas. T-bag - charakter nad charaktery.