Nedívej se (2018)

Celkom sesi odraz v zrkadle.

Mara (2018)

Dalo sa na to pozerať.

První očista (2018)

Hhh.. Toto sa malo volať Black Purge. Negerský režisér si natočil negerskú očistu, kde neger zabíja bielych vojakov. No strašné niečo. Ak by toto robil biely chlap negrom, to by už bol aký rasizmus? Oni môžu skratka všetko ako u nás cigáni..

Kazišuci (2018) odpad!

V čom má prsty ten zhulený picus seth rogen, nemôže byť dobré.. Hercov vyberal určite on, keď si šlahol svoju dennú dávku.. Po polhodine som odišiel.. Kktina

Megapiraňa (2010) (TV film) odpad!

:D :D to bola pičovinka :D

Downrange (2017)

Toľko nelogických vecí po kope sa len tak nevidí..a ten koniec nemal chybu.. Jedna hviezda za gore.

Hrdinové ohně (2017)

Predtýmto filmom som si pozrel pravdivý príbeh troch amerických hrdinov, ktorí zachránili cestujúcich vo vlaku, tým že zneškodnili jedného zmrda. Film natočil Clint Eastwood a preto som čakal pecku plnú napätia, ale dostavila sa nuda a driemanie. V domnení, že už to nemôže byť horšie som si pustil tento film a.. Asi v živote som nevidel lepší film o ohni a hasičoch a že ich nebolo málo, taktiež podľa skutočnej udalosti. Miestami je až ťažké tomu uveriť, že je to pravda. Film jednoznačne odporúčam.

Paříž 15:17 (2018)

Ťažko sa mi verí tomu, že tento film režíroval Clint. Nie je to úplne zlý film, ale je to určite jeho najhorší. Dalo sa určite natočiť úplne inak a lepšie.

Časové pásmo bylo změněno