Vánoce u našich - Konečně Vánoce (2019) (epizoda)

Konec ve mně vyvolal pár nepublikovaných slov 😄 Ale i celý díl zachránil. Jsem zvědav, jak dopadnou příští Vánoce.

Neranditelní (2014) (seriál)

První dvě série dobrá, zábavná oddychovka. Třetí série mě úplně dostala, super nápad dát to live, poslední díl byl vynikající. A Bridgit Mendler jako zrzka je kus.

Abschussfahrt (2015)

Já jsem se velmi dobře bavil, čeština občas není češtinou, ale to je jedno. Už jak jsem viděl "hotel", věděl jsem, že to bude stát za to. Příjemná hodinka a půl.

Povinně nezadaný (2010)

Pěkný film s předem známým koncem s milými herci. Takový na zpříjemnění sobotního deštivého odpoledne. Viděno v původním znění, takže žádná dabingová hrůza.

Nedotknutelní (2011)

Není potřeba k tomu psát něco navíc, než co tu bylo již napsáno. Jednoznačně nejlepší film poslední doby.

Drive (2011)

Ten film se nedá popsat, absolutní paráda, koukám na něj stále dokola a v autě nic jiného než soundtrack

Láska nebeská (2003)

Výborná komedie plná romantiky, lásky... ale hlavně plná (skvělých) britských herců, songů, ale hlavně britského humoru. Dát tohle dohromady a přidat k tomu vánoční nádech byl skvělý nápad.

Na vlásku (2010)

Uz dlouho nemam detskej vek, ale toto se mi libilo. Bohuzel jsem si dojem z tohoto filmu zkazil tim, ze jsem na nej sel jeste jednou, ale tentokrat na dabovanou verzi. Ale i tak to zachranili ty pekne velke zelene oci. Mimochodem, jako bruneta byla hezci. Vidim to na 4,5 hvezd (5 se zaokrouhluje nahoru :D tak davam plnej pocet).