Externí recenze k filmu (7)

 • Cinemo.cz (Peter Borko) ****

  "Láska nebeská je skvelou voľbou pre príjemné dve hodinky počas predvianočných dní a umožnia nám sa pozitívne naladiť a tešiť na to, čo nám prinesú ďalšie chvíle." (více)

 • Kfilmu.net (Alena Veličková)

  "Na Vánoce chce každý vypnout, vidět filmy nenáročných žánrů. To Láska nebeská splňuje, ale navíc přidává kvalitní scénář a (mnohdy peprné) vtipy." (více)

 • Kinema.sk (Vladimír Kurek) *****

  "Tento film teda nestojí a nepadá s réžiou, alebo s kamerou (opatrný švenk, ktorý zmení portugalskú upratovačku na miss Portugal nie je nič, prečo by bolo treba prepisovať učebnice kamery). Ide o výbornú scenáristickú a dramaturgickú prácu, ktorá príbehy poskladala, (tak trochu pospájala) a…" (více)

 • Recenzie.org (Ivan Kučera) ***

  "Rickman je skvelý herec. Nepáčivý a škaredý, ale tiež strašne charizmatický a vlastne hrozne sympatický. Niečo ako Gary Oldman. Asi je blbé hovoriť, kto z tejto mozaiky hrá titulnú rolu. Všetci a nikto. To je asi najsprávnejšie/najspravodlivejšie skonštatovanie. Ale v mojich očiach na to siaha…" (více)

 • Studenti.ihned.cz (Jakub Wittka)

  "Nevíte, na co se podívat přes vánoční svátky? Omrzela vás už nabídka našich televizních stanic? Jestli ano, mám pro vás řešení, a to v podobě novodobé vánoční klasiky, s romantickým názvem Láska nebeská." (více)

 • Tiscali.cz (Michaela Korcová)

  "Vše vyvrcholí na Štědrý den, kdy je dovoleno vše včetně zoufalých pokusů, nerozvážných avantýr, vzdát se svého práva na štěstí i požádat svou vyvolenou o ruku portugalsky. Snímek doporučuji romantickým jedincům, manželským i novomanželským párům, milenkám, zrazeným spisovatelům, oddanným jedincům…"

 • Tiscali.cz (Stanislav Buzek)

  "Ve vánočním čase je Láska nebeská optimální volbou, která nezklame vůbec nikoho. Její návštěvnost poklesne snad jedině tím, že i vánoční svátky nakonec pominou a chutě diváků se opět posunou do normálu. Rozdíl mezi oběma kvalitními komediemi Láska nebeská a Rozvod po francouzsku je (stručně řečeno)…"

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace