Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

totálny výplach na jedno pozretie, triky aj postavy sú fajn, akurát som čakal, že akčné scény budú viac prepracované, ale pozrieť sa to dá, no nič prevratné v tomto filme nehľadajte

Agresivní virus (2014) (seriál)

Dopozerané až do poslednej časti...ale je to strašná nuda, občas moment prekvapenia, ale ako celok nezaujímavé. Hrozne ma iritujú postavy, strašný výber hercov od Eichhorsta, Eldridga až po Setrakiana, výber je otrasný a herectvo takmer nulové...väčšina si vystačí s jedným pohľadom a skutočne neviem, kde tých hercov vyhrabali. Jediné, čo sa mi v seriáli skutočne páčilo, je upírske komando, inak je to sklamanie

Aliance (2016)

kedy to už konečne skončí... je to nezaujímavé, herci sú otrasní, film neprináša nič nové

Amazing Spider-Man (2012)

úplne nový SpiderMan. Je to nové, hravé, farebné s občasným vtipom a má to svoje čaro .evidentne film trpí prílišným prestrihávaním, ale ak od filmu nebudete očakávať zázraky, môžete sa celkom dobre zabaviť.

Angry Birds ve filmu (2016)

kto hral hru, film ani vidieť nemusel...ja som na to vzal synovca a neter, inak by som si to s radosťou nechal ujsť

Anihilace (2018)

totálne nechápem ten rozruch okolo...prázna farebná nuda, niekoľko fajn hororových scén, inak je to zbytočné dlhé a obsahovo prázdne + záver je totálne mimo...pozrel som si, stačilo...klasika z toho nebude

Assassin’s Creed (2016)

dalo sa to pozerať...ale už si to asi nikdy nepustím...akčné scény super, ale inak je príbeh maximálne hlúpy, herci prednášajú totálne stupídne repliky, záver je neskutočne zjednodušený...očakávanie to veru nesplnilo

Baby Driver (2017)

neviem sa rozhodnúť či 3 alebo 4...každopádne je to veľmi netradičná akčná jazda, ktorá je podmáznutá sviežim soundtrackom a je veľmi hravá a dosť odlišná...či to niekomu bude stačiť alebo nie, v záplave akčných výplachov je to mierne svieži vánok. Osobne si myslím, že by bola vhod kratšia stopáž, ale aj tak sa jedná o zaujímavé dielo.

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

vôbec sa neviem rozhodnúť, aké hodnotenie by si film zaslúžil...na jednej strane je to vtipné, cool, vynikajúca kamera a soundtrack, na strane druhej mi chýba nejaké opodstatnenie...sledujeme niekoľko epizód zo života Barryho, ale chýbala mi tak akási pointa prečo ten film vznikol...

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

dal som za tri...a to som bol ešte veľmi zhovievavý...toto že mala byť najlepšia DC komiksovka verná predlohe? pre mňa úplne nezmyselné, neskutočne otravné flashbacky, logiku nechali asi niekde za rohom (napr. Martha), preplácané finále = čistý CGI bordel...nebyť Wonder Woman a jej super hudobného doprovodu, tak si z toho filmu asi nič nezapamätám...a Ben Affleck je ako Batman prekvapivo znesiteľný...ale aj tak zlatý Nolan