Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
7 fanoušků
/ 6 bodů
jjjura
Jiří Blaha
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Student
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Dokumentární
Komedie
Krimi
Akční
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Klub rváčů
(1999)
Donnie Darko
(2001)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Mechanický pomeranč
(1971)
Kill Bill
(2003)
Walk the Line
(2005)
Legendy z Dogtownu
(2005)
Temný rytíř
(2008)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Pelíšky
(1999)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(7)
HonzaBez
M.F.STUDIO
Katieee
Miss.Evis
mgrabovsky
ciclop
Lucasuge
Časové pásmo bylo změněno