Cesty mužů (1972)

Čtyři hvězdy především za Kanyzu

Minišou Karla Šípa (2021) (pořad)

V čt už je přešípováno řekl bych všeho moc škodí

Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (seriál)

Taková prapodivná hospoda.... Stop! A nyní už mám dostatek informací abych to ohodnotil.

Cirkus v cirkuse (1975)

Trapný vtipy člověk by se až zastyděl že něco takového vzniklo cirkusové číslo se zpívajícím slonem to bude moje noční můra Film jsem viděl před léty a pamatoval jsem si že to bylo hrozný tak jsem se na něj znovu podíval když už ho v TV dávali zda nezměním názor a nezměním navíc ta ukrutná stopáž to opravdu za trest. Jednu hvězdu za artisty ti za nic nemůžou

Dobrá Voda (1982) (seriál)

Tak kolik je teda na tom Novém Zélandu těch vofcí?

Kdo hledá zlaté dno (1974)

Z dnešního pohledu to beru jako odpočinkový film o budovatelích přehrady. Mladý Vláďa (Jan Hrušínský) je po vojně a rád by se oženil jenže jako vyučený hodinář si moc nevidělá tak jde jezdit s Tatrou na stavbu elektrárny. Parta chlapů ho mezi sebe přijme dobře a drží nad ním tak trochu ochranou ruku. Každý pátek se z ubytovny na stavbě vrací do Prahy za svou krásnou maloměšťáckou přítelkyní která by ho ale raději měla v Praze kde mu i sehnala dobře placený místo řidiče rozvážejícího maso. Vláďovi se ale příčí vydělávat šizením, braním tuzérů a podobně a její nabídku odmítne Na své si přijdou zejména milovníci Tatrovek Co je spojka? Spojka je pedál