High Plains Invaders (2009) (TV film)

Solidní sci-fi Bčko. Velkým kladem je jeho originialita - nevzpomínám si , že by někdo kdy zpracoval tento žánr jako western. Bohužel originialita tohoto filmu je asi tak všechno - celkový dojem z filmu shazují výkony herců . Naprosto nesympatická a otřesná vedlejší postava Rose coby ostřílené pistolnice je toho důkazem. Herci nastoupili na scénu s jediným výrazem na tváři a drželi se ho až do samotného konce filmu , ktery byl tak trochu klišé.

RocknRolla (2008)

Klasický Guy Ritchie- scénář jako přes kopírák a jeho typický podpis na tomto filmu je nepopíratelný. Samozřejmě, že to baví ale pro mě už delší dobu vůbec nic nového a překvapujícího.

Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Tak to dopadá, když chce někdo ukončit film, který je dějově v půlce svého vyprávění během 15 minut...

Bídníci (2012)

Obecně mi nevadí, když forma podání pokulhává za samotným obsahem filmu, ale sledovat muzikál, kde se zpívá TAKŘKA falešně je opravdu utrpení. Neříkám, že daní herci nepředvádí své maximum jakkoliv žalostné to je, každopádně někdo zřejmě nabyl dojmu, že každá slavná tvář může s notnou dávkou snahy zpívat - což je šeredný omyl.

Quills - Perem markýze de Sade (2000)

Jediná chorá mysl v tomto pokrouceném kousku "historie" patří tomu, kdo zrežíroval tak špatný film. Je-li představa tohoto filmového díla skutečně to co se vám vybaví zmíní-li se někdo o odkazu Markýze de Sade, tak v noci zřejmě počítáte ovečky, nebo narážíte na mantinely své omezené fantazie a vaší "nejchutnější" představou je masturbace v temném sklepě. Nehledejte myšlenku ani poučení - něco tak povrchního onen původní autor opravdu nikdy ani nezamýšlel a ani nevěřte, že onen vykreslený "psychopat" umíral trýznivou smrtí bez jazyka na klášterní podlaze... Kontrasty v tehdejší "osvícené" společnosti umožnily aby i takový člověk jako Markýz de Sade dožil svůj život ve věku 74 let a požíval sic za stěnami žaláře luxusu, o kterém mnozí během svého cnostného života ani nesnili.

Nákaza (2011)

Chladné, nesympatické a nedotažené do konce - světová katastrofa globálních rozměrů, která zanechává v pozůstalých apatii ? Nepřesvědčivé výkony a reakce jednotlivých charakterů podlamují celkovou atmosféru, vše je tak pocitově odtažené od reality - těžce uvěřitelné, takřka nezábavné, zamýšlená surovost se tak zcela vytrácí...

Veterán (2012)

Jak drsně může člověk vystoupit z městské hromadné dopravy a udržet si image nepřekonatelného tvrdáka ? Hádám, že právě na tohle vám odpoví Danny Trejo ve svém novém filmu, který našel svůj motiv v dobře známém videu kolujícím po serveru youtube. Pro neznalé: http://www.youtube.com/watch?v=67V6D0oK0hM Ještě dodám, že umně umístěná ledvinka zastane mnohdy i funkci Mcgyverova švýcarského nožíku :-))

Válka Bohů (2011)

3D zážitek je nepopíratelný - bohužel to bude asi tak všechno co se dá o tomhle filmu říci. Celkově to vypadá, že to někdo"spíchl" horkou jehlu, kterou našel někde na zemi ve zbytcích z natáčení po filmu "300".

Ocelová pěst (2011)

Sentimentální sci-fi, nebo nová éra splněných snů všech moderních dětí ? Neuvěřitelně nudná pohádka s přidrzlým hochem jde ruku v ruce s dnešní dobou. Proč by mne mělo zajímat jestli se ta, či ona plechová hlava rozmázne po druhém, nebo třetím zásahu, když na tom vlastně ani nijak zvlášt nezáleží... Hlavně, že se v onom štastném shlédání kluka a robota shlédne spousta cílených diváků a je vymalováno.

Růžový panter (1963)

Stejně tak jako Francie v 70. letech je tento film plejádou nevkusných klobouků, křiklavých baloňáků a neutuchajících milostných trojúhelníků... Většina humoru je založena na manželské nevěře a nebýt občasných zásahů inspektora Clousea měl by člověk pocit, že sleduje neuvěřitelně nudnou romantickou komedii z časů, kdy byla i pornografie nudná - a to už je umění vážení...