Taxi 4 (2007)

O dosť menej športového taxíka, no o dosť viac humoru - či už založeného na taxi - TGV, policajtovi - debilovi alebo druhom policajtovi s IQ hojdacieho koníka. Ja si nemôžem pomôcť, bavil som sa celý čas :) 7,5/10

Born to Race (2011)

Predstavme si Rýchlo a zbesilo - príbeh je zhruba na jedno kopyto, no v sprievode nesympatických hercov. A dopravná škola, na ktorej študujú žiaci, čo si môžu dovoliť autá, pred ktorými by si aj pán Gašparovič začal neveriacky utierať okuliare? Prečo nieeeee... A súťaž, kde si vysoká škola vyberie najbohatšieho frajerika? Nepripadá vám to pritiahnuté za vlasy? Mne nie, veď sú to Američania a Amerika :) 2,0/10

Nebezpečný let (2007) (TV film)

Úplne neškodná blbosť, ktorou si však zbytočne odkrágľujete jeden dlhý večer. 1,5/10 lebo na odpad to skrátka nebolo :)

Wasabi (2001)

Je mi jedno či by to bola Renova pravačka alebo golfová palica, ale ani s jedným by som nechcel dostať :) Film je klasická oddychovka, má však jedno veľké plus - Jean Rena. Po asi 5. zhliadnutí dávam 7,0/10 Koľkokrát to pozerám, toľkokrát sa bavím :)

Trestná lavice (2005)

Za čo tlieskam? Za tie tváre hercov, lebo nájsť takých týpkov muselo riadne dať zabrať. Ináč sa celý film nesie v pohode, dobrí a zlí (poniektorí aj škaredí) si to navzájom osladzujú ako sa dá a menší výkyv spôsobil len ten závan drámy. Ale ináč 7,5/10 aj na opakované ,,kuknutie" :)

Medzi nami (2005) (seriál) odpad!

Tak horšie by bolo už len dostať klincom do oka... 0,5/10, keďže je to SVK blbosť :)

Peklo z hlubin Země (2006) (TV film) odpad!

Achachaaaaaaj, stačilo keď som videl tú ,,akoželávu" a ,,akožehereckévýkony"... 0,5/10 za snahu :)

Tobruk (2008)

Poctivo sfilmované, nové tváre, dej - vlastne sa to veľmi nedá nazvať dejom... Pozeral som sa na niekoľko rôznych dní či situácií bojovej jednotky. V každom prípade, je vidieť, že je to ČS film (nemyslím v zlom - každý český či slovenský film má skrátka v sebe niečo, čo ho odlišuje od celosvetovej tvorby, ale bližšiu definíciu ako ,,pocit" neviem povedať :)) 7,0/10 - pre kompaktnejšie sformulovaný komentár si prečítajte ten od Cervenak-a ;)

Závada Blair Witch (2000) (TV film) odpad!

Prečoooooo?! Žiaden vtip, žiaden príbeh, nič čo by skrátka dokázalo zaujať... Peniaze sa dali na 100% využiť účelnejšie! 0,0/10 a šťastie, že neexistujú mínusové body...

Potomci lidí (2006)

Áno čakal som od tohto filmu veľa, ale že dostanem až takú výdatnú porciu, to som naozaj nečakal... Owen si u mňa upevnil miesto medzi obľúbenými hercami - naozaj vynikajúci výkon. Príbeh - zaujímavý (žeby skorá realita?). Ale čo ma fakt dostalo je - KAMERA! Nebyť nej tak by tu svietilo o 1 * menšie hodnotenie (najmä v záverečnej časti som doslova chrochtal blahom :)) 9,0/10 a chcelo by to ešte jedno pozretie... chrocht, chrocht ;)