Kouzla králů (2008) (TV film)

Jenom kvůli mé dceři,ale jinak by bylo jen 20%. Nemá to žádný náboj, je to zkrátka pohádka o ničem.

Vztekle tvá (2005)

Pro mně moc dobrej film o životě lidí o kterých se dobré filmy moc netočí. Dost dobrej Kevin Costner a dost dobrej babinec. Holky to hráli skvěle. Zkrátka dobrej film, nic víc nic míň.

Fredy a Zlatovláska (2008) (TV film)

Muzikál / Pohádka - Ani jedno ani druhé. Velmi nepovedený kousek Tomáše Krejčího.

Tvoje, moje a naše (2005)

Až na to, že mi film pokazili Mirek a Jakub Saicovi, kteří si zas rozebrali dabing snad sedmi vedlejších rolí, tak to jakž-takž šlo. Americký rodinný humor mi sice připadá hodně hloupý,ale pro pobavení mé dcery tohle docela šlo. Takže pro mně na dvě hvězdy.

Dnes naposled (1958)

viz: EdaS, Tsunami_X, Lima, Crocuta.

Smrt krásných srnců (1986)

Úsměv a tragédie + velmi silný příbeh = vynikající dílo. Výborná režie + výborní herci = vynikající film.

Fantom hlubin (2005) (TV film)

V polovině filmu, jsem si to přepnul na Mongolský film na jiné stanici. Takže asi tak. Jednu hvězdičku za tu snahu nebýt úplně k smíchu a chopit se vážného tématu.

Záhada Blair Witch (1999)

Nebylo to špatné, musel jsem si sice zvyknout na kameru, ale pak to mělo krásně přirozený a autentický šmrnc.

Závada Blair Witch (2000) (TV film) odpad!

Uáááááááááááá, Nevěděl jsem jestli se mám smát nebo nadávat. Už nikdy víc.

Mezi námi kluky (1981)

Hloupoučký a naivní film z doby začátku osmdesátých let, kdy se i něco takového točit muselo a taky točilo. Tak slušná a příkladná mládež snad ani nikdy neexistovala. Ale jako kulisa, něco k poslechu a výlet do jiné dimenze v pohodě.