• Pohádka

Bobule (2008)

Neurazí - nenadchne.

Kamarádova holka (2008)

Kdyby se hodnotil počet sprostých slov, musela by tato komedie dostat alespoň 5*. Jinak Kamarádova holka nebyla nic víc než průměrná americká komedie.

Griffinovi (1999) (seriál)

Musím souhlasit, že se Griffinovi s třetí sérii zlepšili a můsím opravit 4* (po první a druhé sérii) na 5*. Neuvěřitelná série hlášek a vtipů, u kterých se skvěle bavím.

Pojídač hříchů (2003)

Tak z popisku k filmu bych určitě vymazala horor, protože s hororem to nemá společného vůbec nic. Film byl celkově dost uspávající.

Hlas temnoty (2000) (TV film)

Tak nevím, jak můžou nazvat hororem něco takového. U tohoto hororu jsem se ani nebála a ani jednou nevyděsila. Přišlo mi to jako neuvěřitelná slátanina s hodně ošklivým miminem coby hlasem temnoty.

Portal (2009)

Celkem povedený sci-fi horor. Místami spíše vtipné, ale i tak dost napínavé.

The Tenant of Wildfell Hall (1996) (seriál)

Asi jsem dost ovlivněna knižní podobou, ale toto zpracování na mě moc dobrý dojem neudělalo. Některé dost významné pasáže, které v knize byly zajímavé a napínavě, tvůrci vynechali nebo úplně překroutili.

Proroctví (2009)

Průběh filmu bych ohodnotila i 4*, ale ten konec byl úplně přitažený za vlasy. Dvě děti, vybrané jako "jediné" z celé planety, se procházejí v pusté mystické krajině. Tak nevím co tím chtěl básník říct.