Zabij, nebo budeš zabit (2007)

- Chcípni, chcípáku! - Ne, ještě jsem nevykouřil svého posledního wrestlera.

Propast (1989)

Jistě, to, že se děj odehrává pod vodou, ještě neznamená, že je film hluboký. Ovšem v propasti je to jaksi nepodstatné.

Spalovač mrtvol (1968)

V popelu není rozdíl. Přirozeně, vždyť to říká i Dr. Bettelheim, ten starý žid. Pan Fenek to asi neříká, to je jenom obyčejný morfinista a morfinismus se trestá.

Megapiraňa (2010) (TV film)

Svatá makrelo! Ty potvory jsou veliké jak náklaďák! Vlastně jak panelák! Panelák! (mohli po nich zkusit házet megy(ty petardy), když jsou ty ryby mega)

Muž bez stínu (2000)

Příliš na efekt, navíc se v grande finale roztočí nefalšovaný Vír hoven. Škoda, Pavle.

Christine (1983)

- Spíš, Kristýnka, snáď len spíš. - Tak na to, vrum, zapomeň, vrum, ty vole. Už su celá, vrum, probraná a zrovna sem dostala, vrum vrum, chuť přejet pár lidí, vrum. Vrúúúm vrúúúúm.

Městečko prokletých (1995)

Všeci sa tam mysím tak zežrali, až úplně vytuhli, a dyš sa potom probrali, toš tamní baby zistily, že sů v tom, ale nevěděly s kým. Toš mysím s ufónama, né? A aby toho nebylo málo, toš tým děckám, co sa im narodily, svítily očiska, a dyš si zmyslely, toš každý udělál, co chtěly. Toš totok.

Mlha (1980)

Původně snad prý chtěli ti olezenci trochu zahákovat prdel Míšovi Bayovi, ale v té mlze prý ztratili směr a tak prý museli vzít zavděk jinší prdelí. Chudák Tonda Bay. Ale jsou to fakt jenom neověřené informace z kdovíjaké prdele. Ale vám je to stejně asi u prdele, co?

Andaluský pes (1929)

V Andalusii prý chcípl pes. Čistokrevný kříženeček, sice už starý a na jedno oko slepý, přesto ale hravý a přítulný.

Jmenuji se Bruce (2007)

My name is Bruce and I am funky. My name is Bruce, the one and only.