Jonah Hex (2010)

What the hex that! Tváří se strašně stylově a přitom rypákem div neryje v zemi, poněvadž má ten vůl hexnšus jak sviňa. Ojoj to jednoho zabolí.

Kniha přežití (2010)

Furt tam s sebou vláčí nějakou prašivou bichli. Vůl. A G.E.C.K. nesehnal. Ten vůl. A Alien Blaster určitě taky nenašel. To je ale vůl.

Machete (2010)

Pan Mačeta nám roztáčí kolo štěstí a že za to teda vzal, Béda Trávníček jenom kulí oči. To máme strunovku, nůžky na živý plot, křoviňák, bazén! A má to všechno zadarmo! A jako bonus pro věrného zákazníka ještě všechny prodavačky z hobbymarketu! A kolik si na kole štěstí vytočil pan Robík? Sedmdesát procent! Nezapomeňte, v kole štěstí vyhrává každý!

Megapiraňa (2010) (TV film)

Svatá makrelo! Ty potvory jsou veliké jak náklaďák! Vlastně jak panelák! Panelák! (mohli po nich zkusit házet megy(ty petardy), když jsou ty ryby mega)

Saltová (2010)

NaCl...neškodný vzorec se strašlivým tajemstvím. Dle nejrůznějších studií lidé příliš solí a to je prý nezdravé. Žoli, jakožto velvyslankyně OSN, se v rámci osvětového filmu zhostila role tohoto zákeřného nerostu a předvádí, že sůl kamenná je novodobou morovou ranou, schopnou rázně zatočit i s agenty tajných a jiných služeb, tedy jedinci mimořádně odolnými a schopnými, prostému lidu jest pak sůl ranou smrtící. Chuděrka Maruška Byljednoujedenkrálova.

Krvavá hostina 3: Šťastný konec (2009)

Nesmyslná chaotická křeč, "nápady" tlačené na silu, nezábavné, všechno už bylo v jedničce...dvojka a trojka svorně monstršit

Krvavý potok (2009)

Tak okultního nácka se ti, Šumi, po všech těch letech ve formuli, zachtělo. No tak proč sis, himlergot, nezasmažil VOLFNŠTAJNA?!

Moon (2009)

Měsíc je osamělý místo, vysílá vlny, když na mě civí, Měsíc je osamělý místo, když na mě civí, nemůžu spát, je tu tma, má rzivý skvrny, v tý jedný se skrývám, je tu tma, má rzivý skvrny, v tý jedný se skrývám, v jiný jsme dva...tady někdo poslouchá Načevu.

Sherlock Holmes (2009)

Gujme pikle, Gujme pikle, obvyklé i neobvyklé. Gujme pikle, pikle Gujme, snad se Rýčův Šerlok ujme.