Firefly (2002) (seriál)

8 let jsem čekal, než jsem se konečně odhodlal se do tohoto seriálu pustit. Chyba! Měl jsem si ho pustit hned po vydání a pak si ho pouštět pořád dokola, protože to za to opravdu stojí. Nepídil jsem se moc po tom, jaké důvody vedly studio k ukončení tohoto skvělého seriálu, takže se k tomu moc vyjadřovat nebudu, každopádně je to jeden z nejlepších seriálů jaké jsem kdy viděl a je mi opravdu líto, že se s vyjímkou Serenity ničeho jiného nedočkáme.

Mrtvý sníh (2009)

Akční, dobrodružný, komedie, horror. Jedině komedie. A to ještě musíte přežít první hodinu, než se dostanete k něčemu zajímavému. Pak dostanete vyníkající komedii, ne nepodobnou Raimyho, nebo Jacksonově prvotní tvorbě. Každopádně "krve", "vnitřností" a podobných "věcí" dostanete nakonec dost. Některé smrti jsou opravdu vynikající a celkově by se dalo říct, že film nic moc, ale pobavíte se nakonec.

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Pro mě velice příjemné překvapení. Zápletka a děj originální, taktéž závěr se mi velmi líbil. Je opravdu zajímavé sledovat vývoj hlavní postavy. Konečně po delší době kvalitní evropský film.

Zevlovat a prudit (2009)

Hlavní hrdina - absolutní debil, který vám nemůže být sympatický. Vtipná, nebo zajímavá hláška, se objeví tak jednou za dvacet minut. Co se musí, ale filmu nechat je bitka za zvuku Queenu. Ta je opravdu nezapomenutelná. A samozřejmě závěrečná honička za zvuků Where is my mind?. Tyto dvě scény jsou opravdu výborné a musel jsem za ně dát tři hvězdičky. Bez nich by ten film byl opravdu o ničem.

Městečko Peacock (2010)

Rozhodně ne horror nebo thriller. Obsazení dobré, ale to je asi tak vše. Tento film o paranoidním schizofrenickém trasnvestitovi mě moc nebavil. Celé je to zbytečně roztáhlé a zápletka je dost slabá. Nevím jestli je to scénářem, nebo jen režijí, ale pro mě zklamání.

Pozdrav z cesty do pekla (1991)

Chvílemi jsem si říkal jestli to nerežíroval Sam Raimi. Strašně mi to občas připomínalo jeho filmy s Brucem Campbellem. Jinak je to opravdu kvalitní odpočinkové béčko a jak už tu někdo psal: "Ideální volba na pozdní noční siestu u TV po celovečerním hospodském tahu..."

Piráti na vlnách (2009)

Já se hodně dobře bavil. Perfektní herecké obsazení, hudba z let šedesátých a jeden vrak:) opravdu zábava. btw až teď mi došlo, že to mělo přes dvě hodiny. Ani mi to nepřišlo

Pevné pouto (2009)

135 minut. Odečtěte si 30 minut na začátku kdy se jen čeká na smrt a 15 minut na konci, které patří titulkům. A hele máme film o normálním trvání. V jedné scéně je všude mlha a právě mlha je to co vystihuje celý film. Pořád je to takové nemastné neslané skoro jakoby zamlžené.

Prokletý klub (2009)

Jsem velký fanda Nottinghamu Forrest a jméno Brian Clough mě v žádném případě nenechalo chladným. Musel jsem proto tento film vidět a určitě mě nezklamal. Čekal jsem sice něco trochu jiného ale vůbec mě to nezklamalo. Spíše naopak. Silná 4