Mrtvá hlídka (2002)

Začátek vynikající. Bohužel postupem času film degraduje a konec nestojí témeř za nic.

Pevnost (1983)

Knížku jsem četl a líbila se mi mnohem víc. Hudba mi přišla naprosto strašná, ale aspoň jsem se nenudil.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Hodnoceno po 8 sériích. Nemám v úmyslu srovnávat tento seriál s jinými jak už to tu udělala spousta jiných. Nemá to smysl. Scrubs je vyjímečný. Jako každý seriál má lepší i horší o momenty, ale i tak si zaslouží nejvyšší možné hodnocení. Takových seriálů moc není. Snad mě 9. řada nezklame.

Past (2010)

Bohužel jeden z těch filmů, který má sice hvězdné obsazení, ale to je tak vše. Film absolutně o ničem.

Pozemšťan (2007)

Nečekejte efekty. Nedočkáte se jich. Divné? Film je vlastně ani nepotřebuje. Vše je založeno na dialogu. Nudné? Podívejte se a uvidíte.

The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)

Vynikající seriál. Hodnotím teprve po dvou sériích. Doufám, že si seriál udrží svou úroveň

Horizont události (1997)

Vynikající první půlka filmu. Napínavé, drželo si to atmosféru a pak přijde druhá půlka. Ta dokázala tu první naprosto znehodnotit. Když se obě části zprůměrují dostaneme se pouze k průměru. Škoda. Mělo to nakročeno na víc.

Saltová (2010)

Originalita není zrovna předností tohoto filmu... Angelina jako sexsymbol taky ne. A jak už psal Isherwood - celý film se dá odhadnout na začátku.

Díler (2010)

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film nemá absolutně čím chytnout. Není tu žádný příběh, nic o co by se dalo opřít.

Machete (2010)

Pokud to porovnám s trailerem, který bežel mezi Grindhousy - nezaslouží si to nic jiného než odpad. Vždyť všechny scény z onoho trailery vypadaly ve filmu, jako by tam vůbec nepatřily. Jinak kdyz prijdu k samotnému filmu, tak jsem opravdu zklamán. Moc se tam kecá, akční scény jsou trapné, krev nemožná. Jedinými plusy jsou některé vtipné scény a hlavně mrtvý Seagal. Ikdyž i ten předvedl jeden ze svých klasických výkonu a jeho ksicht vypadal při úmíráni úplně stejně jako jinde při milostné scéně. Moje rada je jednoduchá. Podívejte se na trailer a sněte o tom, jak z toho mohl být skvělý film. V žádném případě na to nechoďte do kina. Budete jen litovat vyhozených peněz.