Vetřelec vs. Lovec (2007) odpad!

né to fakt nejde......z hecu jsme na to koukli s kámošem...a to se fakt nedá :-D ....přetáčeli jsme, přetáčeli....a ani "akční" scény prostě nebyly ... ani koukatelné. A co sakra měl znamenat ten závěr to už vubec nevím.... :-D...fakt špatný

Sherlock (2010) (seriál)

Druhá série ještě převyšuje dokonalost první. Pokud jste ještě neviděli, nečekejte na televizi.;-)

Umělec (2011)

Úžasné. A ještě úžasnější je, že v době kdy se filmaři předhánějí kdo bude mít kvalitnější 3D, se někdo rozhodl natočit černobílý a převážně němý film a dostane za to Oskara!

Ceny Anděl 2011 (2012) (pořad)

MArta Jandová, trapná a slabá.....vážně...koho napadlo nechat Lvi moderovat Bílou a Anděly Jandovou .....to se nedalo... A výhra Mandrage je ostuda...ale to je už asi věc názoru.

Český lev 2011 (2012) (pořad)

Že Bílá neni nic moc je jasny - neni to moderátorka... Chtěl bych aby to dělal zase Roman Holý, já jsem tehdy ještě nebyl na světě. Tance byly fajn, remixy slavnejch skladeb byly fakt super. Díky za ocenění Havla:-) a chtěl bych vidět Poupata

Zdivočelá země (1997) (seriál)

Pokud překonáte lehce překoňovanou a přehrávanou první sérii, dostanete se k druhé, kvalitnější, drsnější - z prostředí lágru....a třetí odehrávající se po okupaci v roce 68 - normalizaci....a čtvrtá přes trapné vztahové scenky...vypadá taky slušně - výborně(po 12.díle - vztahových romanticky nelogicky trapných scének ubývá..);-)

Vyprávěj (2009) (seriál)

Trapná telenovela odehrávájící se jakože za komunismu... ,ale že by to bylo na postavách nějak výrazně znát se říct nedá....Vyznění míří k mainstreamu ve stylu "dyť to tak hrozný nebylo" A "jasně že bylo v pohodě občas někoho uplatit, občas se ohnout, vstoupit do Strany tak jako to dělali všichni žejo"   :-/

Gympl (2007)

Je to sranda, je to drsný...a nejdrsnější je, že to neni ani moc přehnaný....jsem na gymplu vim o čem mluvim....tady se sice v jedný třídě sešly snad všechny typy lidí jaký na gymplu potkáte spíš v několika ..a některý jsou možná až moc přehnaný a potkáte je spíš na učňáku, ...ale to by pak nešlo dát do takovýhodle filmu..;-)