Umučení Krista (2004)

Pod heslem co největší reálnosti a "věrnosti" vznikl strašně umělej kýč (a navíc špatně zahranej a plnej nesmyslů - třeba ta smrt/ďábel? slow-motion při každým pádu, Ježíšovy žlutý oči wtf?) Navíc to ukazuje že hodně evangelijních obrazů má obrovskej literární vyznam, a když se přenesou na plátno, tak působěj jenom trapně. Pár silnejch momentů to má, ale jako celek fakt nic moc

Osm hrozných (2015)

Typicky skvělé tarantinovské dialogy a humor. Typicky brutální tarantinovské násilí a akce. Typičtí skvělí, tarantinovští herci - S.L. Jackson je úžasnej! Russell skvělej Rotha jsem si zamiloval....všichni předvádějí skvělé výkony. Tatum mě překvapil, že tam je ...a pobavil :) Užil jsem si to, nebyl jsem zklamán.

Pěsti ze železa (2012)

Nebýt Russela a Lucy Liu stálo by to za prd. RZA neumí hrát vůbec a celkově to je samozřejmě strašná blbost, ale to jsem čekal :)

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

čekal jsem libovou šílenou komedii, dostal jsem libovou šílenou komedii

Interview (2014)

čekal jsem šílenou komedii, dostal jsem šílenou komedii

Pojďte pane, budeme si hrát - Potkali se u Kolína (1965) (epizoda)

Nevím jak hodnotit...je to krásně a šikovně natočené, roztomilé, hravé, ale je to asi nejkrutější dětský příběh z večerníčků....ano takový svět dětí je, ale nemám na to nervy......je to tak udělaný aby se děti vcítily do obětí šikany a nemučiliy své kamarády?

U Konce světa (2013)

Pro mě nejlepší film od scénaristické dvojice Wright+Pegg (herecké Pegg+ Frost)...trochu míchá oba předchozí dohromady, ale je mnohem příjemnější a stravitelnější a zdál se mi i vtipnější

Machete zabíjí (2013)

'Megalibová'...naprostá blbost...tak jak to má být. Splnilo účel krvavý kraviny, která se nebere vážně a kde si slavní herci rádi dají cameo. :D Akce, sranda, krvavý blbosti, MACHETE, Sheen jako Mr. President! + odkazy na STAR WARS! **** už aby tu byl space!