Max Payne (2008)

Totální zklamání, po úspěšném dohrání počítačové předlohy jsem natěšen vcházel v roce 2008 do kina ....100 minut útrpné nudy ....a naštvání.....ve hře je skvělý příběh už napsán...proč ho musel někdo měnit v takovou blbost fakt nechápu....a taky..jelikož to je počítačová hra tak 80% tvoří akce.....kdy je ta akce tady..? par vystřelů...to umí každej... a když už teda se scénář nedrží předlohy tak proč aspon nedbá na ty nejpitomější detaily?:.....1 hvězda jen za pár vizuálních vychytávek

Poslední akční hrdina (1993)

Splněný dětský sen, a můj milovaný film když mi bylo kolem 9let (to už bylo filmu 11)......a stále mě baví...mám Arnieho prostě rád.. líbí se mi zde parafráze akčňáků i herců..;-)

Alois Nebel (2011)

Technikou získaná velmi zajímavá atmosféra, příběh zajímavě poutavý, ale film jako celek spadá do průměru...

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

To bylo natečno jako proto aby děti nebyly moc chytré?... člověk si u toho přeje být dementní

Ben Hur (1959)

Chcete definovat velkofilm?...stačí vám dvě slova - BEN HUR !

Dvojčata (1988)

nevim co proti tomudle a Juniorovi všichni maj... příjemná odpočinková rodinná komedie.....všichni očekávaj Arnolda jen jako vraždící stroj ale on se snaží ukazat, že umí hrát (což teda uznavam že moc neumí..:-D) i něco jinýho.... je to zábava....Dvojčata mám radši než Junira, ale je fakt že když chci švarcíka tak si pustim Terminatora 2, Predatora a Komando

Junior (1994)

nevim co proti tomudle a Dvojčatum všichni maj... příjemná odpočinková rodinná komedie.....všichni očekávaj Arnolda jen jako vraždící stroj ale on se snaží ukazat, že umí hrát (což teda uznavam že moc neumí..:-D) i něco jinýho.... je to zábava....i když Dvojčata mám radši a když chci švarcíka tak si pustim Terminatora 2, Predatora a Komando

Kovbojové a vetřelci (2011)

Kdyby tam nepřišli šmejdi z vesmíru moh by to být zajímavej western... Harrison Ford prostě nemůže hrát nesympatickýho záporáka....aspon, že se "zhodnil" ...tento film ve mě i v mých kamarádech v kině vzbuzoval výbuchy smíchu a popadání se za hlavu co to sakra je..... ty úchylný ručičky šmátralky co lezly "vetřelcům" z břicha byli fakt divný..:-D

Cesta (2009)

Jeden z mála filmů podle knihy, kdy jsem se nenaštval....., atmosféra se povedla skvěle převést..... děsivě depresivní.....s nadějí na konci...... "Are you carrying the fire?"

Červený trpaslík (1988) (seriál)

prostě bomba a navíc brilantní český dabing, jaký se už dnes těžko najde...