Hra na utrpení (2008) odpad!

Tabitha. Shelby. Lisa. Sú to dávne kamarádky, každá z nich však kráča svojou cestou. Budú ale zdielat ten hrozný osud, lebo sa vracia nevinná udaľost z jejich školských rokov, aby ich naplnila hrôza. Čosi – kdosi – chce odplatu: zvrácenu.. rafinovanú... posmešnú, drtivú, vražednú pomstu. Tri ženy a dalšie obete muselí v kamenné siene, plné väzenských ciel, podstúpit krutý boj o prežite. Kdo bude žit? Kdo zomre? Scenárista Jake Wade Wall (Stopár) a režisér John Simpson (Mrtvolka) podnikajú nový filmový nájázd do ríše hororu.

Hra na vraha (2009)

Priemerný horor, ako väčšina tých súčasných filmov, ktoré sa dnešnej dobe nakrúcajú. Stále je ten istý začiatok, ako sa partia puberťákov vyberie kamsi na chatu do neznámych končín, v lese. Potom ich tam začne naháňať a postupne likvidovať nejaký bláznivý a pomätený psychopat. V prípade tohto filmu sa hlavný hrdinovia likvidujú sami medzi sebou, lebo nemajú totiž na výber. Prežiť môže len jeden z nich. Dej je tu úplne slabý, malo záživný, pri niektorých pasážiach až trápny, sú tu veľmi slabé herecké výkony.

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008) odpad!

Po nehoráznej blbej dvojke si filmári povedali, že sa poučili a natočia omoc lepšiu trojku. Tak sa rozhodli naverbovat starého dobrého Johnnyho Rica. Ale mali by si uvedomit jednu vec. A to síce, že jeden herec nedokáže zachránit kompletne zbabraný film. Len dúfám, že dalšia Hviezdna pechota už nebude. Pretože by to už nebol film ale katastrofa...

Chilli, sex a samba (2000)

Tak toto by so povedal, že je ceľkom známi film a preto som od neho čakal trošku viac. Ceľkom ma to zklamalo. Nič moc. Romantická vec, ktorá ničím neprekvapí, občas nudí.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Tento film som veľmi dlho očakával, kedy bude mať svoju prvú priemeru. Po jeho pozretí som bol aj trocha sklamaný. Jedna sa totiž o najslabší diel z celej série. Námet na tento film je ceľkom zaujímavý, scenár môže ujsť, digitálne efekty sú na vynikajúcej úrovni, je tu zaujímavé herecké obsadenie s výbornými výkonmi jednotlivcov. Dej je oproti ostatným dielom najslabší, pripadal mi dosť rozhadzaný.

International (2009)

Mohol som si vybrat Poslednie pokušenie Krista, mohol som si vybrat Panika v Needle Parku alebo dokonca Čo žerie Gilberta Grapea, nie já som si vybral novinku s Clivom Owenom v hlavnej úlohe, bol som dost naivní, stále čakám niečo extra, a vždy si dám zlú voľbu…Ale je pravda, že zo začiatku ma film docela pohltil, stupnované napetie, napínavé zábery a samotný príbeh sa zaoberal správným smerom, investigativní agent interpolu ide po tých zlých…Tak to opravdu nie je, zo začiatku to má dokonca i nepatrnú hĺbku a posolstvo, až k záveru sa to zmení v osobné pátranie na svoju vlastnú päst, a presne to zlomilo snímok váž…Asi od pólki filmu si začnete uvedomovat, že aj ked príbeh skončí hoci ako, Vám to bude aj tak fuk…Mne to bolo dvakrát fuk, len som sa modlil aby už zazvonil zvonček…Aj ked Cliva Owena mám celkom rád, čas od času mám pocit že on vo svojch filmoch používá úplne rovnaké výrazy, ukázal sa ako herec s veľkou budúcnostou, každopádne jeho charizmus budúcnosť má, ale mal by si uvedomovat že jeho filmy začínajú byt na jeho úkor moc nudné a tažko uveritelné!!!

Iron Man (2008)

Tak toto je klasický prípad toho, jak zahodit skvelý materiál. Nehovorím, že film nie ej do určitej miery ohromujúci - ale na skvelé efekty som v poslednej dobe už zvyknutý...a čo je tam dalšie? Nič! Pristihol som sa, asi v polovice filmu, ako si hovorím : kedi už to konečne začne? a v tedy som si uvedomil, že to už je ten moment. Vôbec ma to nechytilo, aj keď by to mala byt moja krvná skupina. Mam pocit, že by toto mohol byt akýsi úvodni film k nasledujúcemu seriálu - to by som ešte bral. Ale takto, na supermovie je to štrašne málo.

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Absolútne a vo všetkých smeroch výborná komédia, ktorá sa rozvíja v perfektnom, pomalom tempe, až gráduje v úžasnom štýle a na záver pochopiteľne nechýba romantická kvapka. Vážne sa mi to moc ľúbilo, Simon Pegg ma snád v ničom nezklamal, a tímto filmom to vlastne len a len potvrdil.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Hororová komédia o krásnej roztleskávačke Megan Fox, ktorá pojedá svojich nápadníkov. Film, to sa nedá nazvat ani film, skôr kravina, ktorú nezachránila ani úžasná zmyselná Megan Fox, ale ceľkom hustá vymietačka ďiabla Amanda Seyfield..

Jezero smrti (2008)

No konečne dobre natočený horor. Angličania sa fakticky vytiahly. Dej nás zavedie do lesa k jazerukde manželia trávia chvíľku svojej dovolenky do tej doby než ich stretne partia mladistvých, ktorí sa nudia. Začnú sa do manžeľov navážat a začne fakt hustá zábava. Za zmienku stojí to, že tí mladý v partie nemajú žiadne zábrany. Zaujme vás aj to ako sa manželka pred nimi schová do kontajnera. "Kde to voní", ale aj to čo je milujúci človek urobyt a obetovat pre záchranu toho druhého. Záver filmu vás, ale dostane do kolien. No, kto ma rád horor, kde realita je nám všetkým tak blýzka, tak vám ho môžem doporučit.