Aréna (2011) odpad!

Samuel musí byť na tom fakt veľmi zle. Natočiť takúto kokotinu tomu by ani jeden neveril k čomu sa tento "herec" znížil... Tým poskokom okolo neho sa nedivím, lebo ako komparz vedľa SAMA niečo zarobili. Já som ho mal skutočne za pána herca ale kde padol nech to posúdi divák sám. Je to úbohosť celý projekt a že sa našli aj producenti ktorí za to zaplatili, tak si dovolím  tvrdiť, že nečítali scenár. Jednú hviezdičku dávam len preto,že za môjho "mládí" letela hviezdička pred filmom ktorý bol akože  príliš erotický lebo brutalita a zabíjanie sa nebralo do úvahy. Dávam hviezdičku , lebo já, po tom zhliadnutí by som tento film  zakázal púšťať aby to normálnym filmovým "fajnšmekrom" nekazilo náladu !!!

Beckman (2020) odpad!

Je zbytečně k tomu " dílu " psát komentář....supr ko.otina třídy "C" kde hraje i William Baldwin...

Segfault (2018) odpad!

Úplne debilný film a debil aj ten čo ho vydrží pozerať do úplného konca( včetne mňa samotného ).Dopozeral som ho lebo som v kútiku duše čakal že ma niečim zaujme...smola...slovo resp.hodnotenie ,,odpad" je slabím vyjadrením toho čo cítim !!!

Cesta krokodýlů (2013)

To skutočne nestojí ani za komentár,ani za hviezdičku! Griff Furst má niektoré filmy fakt dobré,ale toto je nepriatelné. Je to brak a scifi nezmysel. A herecké výkony... ? Je to pravda,že hrajú čo vedia alebo za čo im platia. 20%?!!!