Správný ženský jsou do kulata (2002)

Skutečné ženy mají křivky, to zní lépe. Sedl mi i film. Nevím jestli jde matce o nenarušení tradičních rodinných vazeb z důvodu její nižší inteligence, nebo sobeckosti. To její shazování dcery k vůli váze, mi šlo na nervy. Jenom vím, že měla Anna pravdu, důležité je co je v hlavě, mít sebevědomí a nezahodit šanci. Ať to zní sebevíc lacině.

Dámy v letech (2004)

To je přesně co vyhledávám. Příběh, který zaujme. Vynikající herecký koncert a krásná muzika.

Rudé kvítky (2006)

Už jenom scéna z hromadného chození na záchod, mi způsobila kopřivku. Je zrůdné jak se v době ,,Kultu osobnosti", dokázalo jednat s lidmi, natož s dětmi. Jedinci, kteří vybočovali z řady to neměli jednoduché. O to víc je zajímavé jak si se svou situací poradil malý Qiango.

Vdavky, sňatky, svazky (2004)

Pro ty co mají před svatbou, trochu znepokojující sonda do manželských vztahů. Věčná otázka, opravdu vyprchá láska a okouzlení v instituci zvané manželství? Film s francouzským šmrncem, to mám moc ráda.

Monika (2002)

Daleko lepší zpracování, ne moc normálního námětu, než u Larse a jeho známosti. Odlehčené a vtipné. Mimo jiné výborná terapie pro zajeté manželství.

Navždy tvá (2007)

Kam až se může nechat člověk dotlačit, když tancuje ve sračkách? Když se v nich narodíš, tak se z nich jen tak nedostaneš, snad jen v pohádkách. Skvělý film, který stojí za zhlédnutí.

Tři muži v negližé (1995)

Vyloženě mi film sedl. Pomíjím naivitu a nereálné situace. U komedie to celkem není podstatné. Co pokládám za důležité je, že to bylo příjemně strávených 109 minut zábavy. Hlavní hrdinové působily úsměvně, někdy komicky, ale ne trapně.

Náhradníci (2000)

Komedie - sportovní. Tak jsem k tomuto filmu přistupovala, bez zbytečného přemítání co je a není možné. Vůbec nevadí, že víme jak to dopadne, o to tady nejde. Vtipné dialogy, svižné tempo a výborní herci, to je oč tu běží. Já jsem se bavila náramně.

Cvokař (2009)

Musím se přiznat, že poprvé jsem film po patnácti minutách vypnula. Pak mě to nedalo a na podruhé jsem si filmík vychutnala. Bylo mi divné, že by Kevin Spacey hrál v nějaké nezajímavé blbosti. Pro něj netypická role psychiatra, kterého by potřeboval sám. Tuším, že na potřetí se mi to bude líbit ještě víc.

Na stojáka (2004) (pořad)

Obdivuji, když jde někdo s kůží na trh. není divu, že to někdy nevyjde. Ovšem když se daří stojí to za to. Nejvíc mě baví ,,Blbá blondýna"