Román pro pokročilé (2019)

No to jsem si dala. Proč se těchto filmových katastrof zúčastňují dobří herci, které mám ráda z divadla . To se opravdu složenky neptají? Nebo je to dobré a vše se zmrší při závěrečném stříhání ? Ani nevím proč jsem dala tu hvězdičku. Výsledek plytkost a přízemní ubohost.

Víc než případ (1984) (TV film)

Vladimír Kratina, idol dívčích srdcí. I já jej obdivně očumovala (aniž by o tom věděl a aniž by na mně okem spočinul), když jsem ho potkávala v hospůdkách v Nerudovce hlavně U Kocoura ve společnosti krasavic či Jany Koubkové. Kde že ta 70 léta jsou. Jako herec mě nějak neoslňoval, ale tady se mi líbil jak hrál a i ten příběh nebyl marný tak za tři, ale Vladimír ..... dám čtyři.

Skřivánek a sova (1984) (TV film)

Jedna za Donutila a jedna ze soucitu - snaha velká jako Brno.

Detektiv Martin Tomsa - Veronika (1996) (epizoda)

Mistr Jedlička se zbláznil !!!! Když někoho terorizovat, tak v činžáku plných lidí. Inscenace plná nesmyslů. Ústřední postava Tomsa tam byl jakoby nebyl.

Hon na Werwolfa (2008)

Asi tak, ono by to až tak blbé nebylo, ale blbost z toho rozhodně udělal příšerný dabing, Nepřirozené hlasy zněly jako na ochotnickém divadle, které se odehrávalo v kanálu. Dvojnici Hitlera byli k popukání, ale jinak to docela ušlo.

Uličnictví pana Čabouna (1981) (TV film)

Já ráda Haška i pana Lipského, ale i s těmito dvěma to byla úplně blbá story. viz, argenson :)

Zakázané uvolnění (2014)

Rozhodně nechci film sestřelit jako zde přítomní, i když po zhlédnutí jsem měla rozporuplné pocity. Ovšem po dodatečném zjištění, že se jedná o divadelní hru mi vše začalo dávat větší smysl, tam si vše dovedu představit bez výčitek, Ve filmu mě osobně lezla nehorázně na nervy nevěsta, ani ne tak debilním chováním, které měla ve scénáři, ale přehráváním hlavně hysterie. Lesbická scéna mě též neuchvátila .Je to hořká pilulka o spletitosti vztahů. Ale hlavně o tom s jakými ústupky a máslem na hlavě, jsou někteří z nás schopni vlézt do vztahu a manželství. Jinak U mě dobrý. 3,5

Všiváci (2014)

Ten film byl stejný, jako když pejsek s kočičkou vařili dort. Oba jsou prima postavičky, ale dort se s prominutím nedal žrát. Tady jsou prima herci, slušné jednotlivé scény , ale jakoby byly slepeny z jiných filmů. Pánům Kašparovskému a Dvořákovi se podařilo uvařit chaotický mišmaš, nad kterým budete rozladěně kroutit hlavou.