Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
19 fanoušků
/ 15 bodů
Enker
Otto Jelínek
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Animovaný
Horor
film
seriál
pořad
TV film
amatérský film
USA
Velká Británie
Česko
Japonsko
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Perníkový táta
(2008)
Hra o trůny
(2011)
Elfen Lied
(2004)
Vikingové
(2013)
Durarara!!
(2010)
Zpátky do školy
(2009)
Skins
(2007)
Newsroom
(2012)
Volejte Saulovi
(2015)
The Wire - Špína Baltimoru
(2002)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
15 bodů
Fanklub
(19)
SgtPepper
peky913
Linner
GarweL
yxcvbnm256
jananas
Uzunari
Gadyn
Pandae
stingyxx
barunaaa
pfc
Bedna333
Gris22
de.Croixmare
klara_roter
JimJan
VrtuIka
OKovy
Časové pásmo bylo změněno