Vinnetou - Vinnetou: Nový svět (2016) (epizoda)

Bohužel měl Pierre Brice smutnou pravdu, že by se Vinnetou znova točit neměl. Nová verze se nepovedla. Jasně, předělat něco, co generace lidí znají takřka nazpaměť, je strašně těžký, ale stejně...Rozvláčnej děj. Sam Hawkins? Come on ty vole!!! Chabý záporáci. Největší rozdíl mezi klasikou a novinkou? Pierre Brice a Lex Barker. Novej Vinnetou trumfnul starýho jen objemem svalů. Když jsem se díval na klasiku, tak se poprvý objevil náčelník Apačů a sednul jsem si na prdel. Taková ta aura, charisma...přímo to z něj tryskalo. V novince to byl prostě jen jeden z namakanejch indošů. Zní to blbě, ale pan Vinnetou měl pravdu a ještě, že se remaku nedožil. Puklo by mu srdce

Strážci Galaxie (2014) odpad!

Tenhle film není ani k smíchu. Je to jen dvouhodinovka trapnosti. Nuda nuda, šeď šeď. Není akční sci-fi jako akční sci-fi. Abrams se evidentně chtěl svézt na vlně popularity Avengers, Thora, Iron-Mana a spol, ale tohle? To fakt ne! Nechápu, jak takováhle pakárna mohla vydělat cca 3/4 miliardy doláčů.

Babovřesky (2013) odpad!

Jestli Kameňáky byly odpad, tak tohle je ta nejhlubší žumpa pod zaplivaným záchodem bangkokskýho bordelu. Nechápu primitivnost Trošky, že je schopnej něco takovýho natočit. Prachy jsou prachy, ale stejně. Ten člověk nemá soudnost

Ve jménu krále (2007)

Nechápu, kde Uwe Boll opakovaně bere tolik peněz na herecký obsazení a vůbec natáčení jako takový. Ale na druhou stranu pro toho, kdo má rád mix rytířů, samurajů, skřetů z Mordoru a "Nazgůlů", Amazonek a bůh ví čeho všeho ještě, je tenhle film jak dělanej. Na druhou stranu záměr režiséra to splnilo - celý dvě hodiny jsem to vydržel...i když v němým úžasu, ale vydržel...

Lincoln (2012)

Těžko očekávat, že přehnanej americkej patriotickej patos bude pochopen i v Evropě. Tyhle jednostranný slavobrány tady nikoho moc neberou...ale hlavně když to Amíci zacvakaj, o to tady šlo a Steviemu to z tohohle pohledu zase vyšlo

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004) odpad!

Velká víkendová party nezřídka končí kýblem zvratek. A i když se ten kýbl ještě smíchá se septikem, tak je to pořád tak tisíckrát lepší než tahle blbost. Neskutečnej paskvil těžící ze jména dnes už legendární béčkový scifárny

Ulice (2005) (seriál)

Když má člověk volno a probudí se kolem tý devátý ráno, tak je docela fajn vstávat a 3/4 hodiny se smát, jak je tenhle seriál plnej Mirků Dušínů. My všichni ze seriálu jsme ti správní, hodní a bůh ví co ještě, zatímco zlí, nepřátelští a podlí jsou "ti druzí", kteří nám chtějí ubližovat. Tak ale když na to všichni večer koukaj, tak proč ne, že jo? Jen houšť ty vole

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Čekalo se dlouho, dlouho...a teď je otázka, jestli se čekání vyplatilo. Spíš asi moc ne. Něco tomu chybí...něco jako žlutej parchant, něco jako Frodo s uřezanýma rukama, nohama, něco...něco zapamatovatelnějšího. Co, respektive kdo by tomu asi vůbec nechyběl, byl Willis. Ale asi potřeboval zaplatit složenky, tak se tam vecpal. Na první pohled evidentní a poněkud navíc tam byla jakási snaha stylizovat akční scény do tarantinovskýho stylu odlítávání těl a končetin jak z kolotoče. Evu mám rád, ale něco mi u ní chybělo, abych si sednul na prdel. Třeba ve Snílcích, Trhlinách nebo Bondovi to "něco" měla a to nemusela bejt celej film nahá. Aspoň že Mickey Rourke alias nezničitelnej Marv nezklamal