Báječný hotel Marigold (2011)

Nádherné obsazení, bohužel film mohl být lepší. Přesně jak je psáno v popisu filmu. Komedie/drama. Ale ani jedno není nijak dotažené. Samotná myšlenka je úchvatná a nabízí všelijaké možnosti. Scenáristi se však jako by báli se do toho pustit pořádně.

Barbar (2009)

Velmi zajímavý film který se neodvážím jakkoli hodnotit. Dal jsem ho nadvakrát a vždycky po půlhodině už jsem měl chuť to vypnout. Ale jsem si jistý, že se k němu budu ještě mnohokrát vracet. Soundtrack je naprosto fantastický. ... Tak už sem se k němu párkrát vrátil a nemůžu jinak než za pět. Je to geniální film. Čistý obraz a emoce.

Barvy (1988)

Taková americká klasika která rozhodně neurazí, ale ani nijak nepřekvapí. Jako hlavní plus bych vypíchl docela přirozené zobrazení postav v gangu. Ve spoustě podobných snímků jsou gangsteři příšerně karikovaní.

Batman (1989)

Nezapomenutelný Jack a kožený Michael. Byl by to perfektní film kdyby v hlavní roli Batmana hrál někdo jiný.

Bella Mia (2013)

jEDEN Z TĚCH LEPŠÍCH ČESKÝCH POKUSŮ POSLEDNÍCH LET, ALE I TAK JE TO DOCELA BÍDA.

Berlin Calling (2008)

Překvapivě velmi povedený film. Kalkbrenner hraje výborně a jeho výkon mě opravdu dostal.

Bez kalhot (2012)

Výborně zahrané, bohužel tomu chybí nějaká silnější zápletka. Takhle se dá děj popsat maximálně ve dvou větách a nebezpečně připomíná taneční filmy pro teenagery.

Bezpečný přístav (2013)

Lasse se snažil "obohatit" thriller klasického střihu, kdy manželka utíká před násilnickým manželem, mysteriózní liniíí, která je bohužel pitomá a průhledná až to bolí a po objasnění této prosťoučce napsané kraviny vás leda tak rozbolí hlava.

Bezvadíkyještěprosím (2010)

Možná Radnor tlačí až moc na pilu, když nám chce sdělit všechna ta životní moudra. Na druhou stranu to dělá docela decentně a elegantně. A bylo milé sledovat nové neokoukané tváře na plátně.

Björk at the Royal Opera House (2002) (koncert)

Bjork je skvělá, když jí svítí očička a vidím jak se tím baví mám husí kůži. Matmos jsou zajímaví se všemi těmi udělátkami. To co dělá Zeena Parkins v poslední skladbě, to je teda něco. Střih celého koncertu je výborný a velmi dynamický.