Attta

Česko

Instagram: atislav666

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 3.6.2020  14:51
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

Jak jde čas mění se mě i vkus na seriály a filmy a poslední dobou si u mě najdou místečko spíše nenaročné věci a tady jsem našel takový balanc. Originální námět skvěle hudebně podkreslený s hodně zajímavými herci. Jediný co bych zde mohl vytknout je docela slabý anglický dabing, který jsem prostě musel překousnout protože se mi nechtěly číst titulky. Musím ocenit i 3. a 4. sérii u kterých jsem čekal že bude velký pokles kvality, ale ten se naštěstí nekonal.

• 29.4.2020  15:56

Docela fajn akční překvápko tohoto roku. Film tvůrci postavili na klasické předloze starého dobrého akčnáku a rozhodně tím nic nepokazili. Nevyhnuli se sice dost velké porci klišé, ale i tak cením.

• 21.3.2020  23:12

Dost dobře zfilmované téma, které bych rozhodně netipoval na filmový trhák. Super obsazení asi udělalo své, ale celkově hodně příjemné pokoukání.

• 9.3.2020  08:42

Velké sousto zpracovat tohle téma a tak nějak jsem čekal že to nebude koukatelné, o to víc jsem byl překvapen jak se tenhle snímek tvůrcům podařilo natočit. Skvělé herecké kombo v kombinaci s docela originálním překopáním "dokumentu" na něco na co se dá koukat mě opravdu bavilo.

• 8.3.2020  19:37
    Baby Driver (2017)

Dlouho mě nic takhle originálně akčně nebavilo jako tohle. Neskutečně mě sedlo herecké obsazení a výběr hudby byl víc než skvělý! Moc fajn.

• 4.3.2020  13:54

Film absolutně bez nápadu, náboje, zajímavých dialogů a špetky soudnosti. Ocean's 11-13 mám moc rád a beru to dnes jako kultovku především protože se až tak moc velký remake původních Dannyho partáků nekonal a kluci to pojali originálně a nesnažili se nic kopírovat. Tohle feministické hnutí je přesně pravý opak toho když se veme něco starého a dobrého a podaří se to i pěkně a s nápadem překopat. Tenhle film vlastně docela krásně reflektuje filmový trend násilím cpát ženský role do mužských, kde to sice vůbec nefunguje, ale účty feministek na twiteru si chrochtají blahem...Smutná doba...

• 2.3.2020  14:29

Stejně parádní jako první série.

• 20.2.2020  22:35

Asi jsem udělal dobře že jsem se na tohle pokračování podíval po 8 letech po premiéře. Už tehda jsem věděl že od toho nemůžu nic očekávat a věřím že kdybych se na to podíval v roce 2012 tak budu mnohem zklamanější než dnes.... Na dnešní poměry docela pohodové pokračování. Srovnávat původní sérii s tímhle dílem je asi hodně odvážné, ale pokud to srovnám s ostatními akčnáky dnešní doby tak je to pořád lepší nadprůměr. V podstatě okopírovaná předloha původních dílů bez Bourna zasazená o pár let později a trošku dojebaná dnešními trendy ale tuctovka co mě pořád bavila.

• 20.1.2020  14:24
    Ad Astra (2019)

Docela nudný námět ale i nudné zpracování roztáhlé do dvou hodin nebylo nic pro mě. Nějaký potenciál to asi mělo, ale ani Brad tu nudu nedokázal nijak vyvážit. Už jsem si myslel že někdo natočí první film z vesmíru, kde scény z vesmíru budou dávat trošku smysl, ale ani tady kucí nezklamali. Ach jo.

• 27.12.2019  21:23
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Netflix opět nezklamal. Parádní obsazení, skvělá hudba a příjemná atmosféra. Henry Cavill to drží hodně nahoře, ale i poskládané příběhy do docela zajímavé časové linie, která se ke pěkně prolne díky čemuž konec série získá na epičnosti. Cením i jemné odchylky od knížky, které nejsou uplně mimo a baví mě.

• 28.11.2019  13:17

Příjemně vybalancovaný film s příjemnými hereckými výkony. Nenáročný, zábavný chvilkama smutný. Hraničář mě příjemně překvapil jak bravůrně zahrál bronxáckého taliána. Moc dobrý.

• 28.11.2019  13:06
    Irčan (2019)

WTF? Že tohle bude film, který na první pokus ani nedokoukám jsem vážně nečekal. Hvězdné obsazení, Scorsese a nakonec taková sračka. Na omlazení Denira a Pesciho se nedalo dívat. Vůbec nefungovaly hlavní postavy, neměl jsem k nim žádný vztah a navíc se dívát na dva staré páprdy bez koulí bylo pro mě šílené utrpení. Když De Niro kopal zelináře, tak jsem se ptal sám sebe jestli jsem zapnul správný film. Děj naprosto oničem. To zdejší hodnocení momentálně 88% a 164. nejlepší film mě baví. To si nezaslouží ani z úcty. Vhledem k obsazení a režii je ten film naprostý brak. Raději ani nebudu komentovat stopáž....

• 26.11.2019  16:47

Ušetřete si neskutečně dlouhých 165 minut svého života a tenhle díl prostě skipněte. Naprostý mišmaš typů scén, atmosféry, vtípků a špatných cgi na mě fakt dojem neudělal....

• 17.11.2019  23:03

Hodně super doplnění Shiningu, vlastně ne jen doplnění, ale ukázalo mi to zcela jiný pohled na původní film, který jsem si musel hned po příchodu z kina pustit. Za mě po dlouhé době horor, který se nemá za co stydět. Z tohoto světa bych se rád ještě na nějaký film kouknul. Snad se dočkám.

• 14.11.2019  10:53

Za sebe jsem dostal o hodně víc než jsem čekal, což se mi v posledních letech stává dost výjimečně. Jediný rušivý element byl výběr herečky pro roli Dani a ty šílené CGI podvodních scén.

• 28.7.2019  18:54
    Jsem matka (2019)

Tenhle typ sci-fi mám rád, ale bohužel režie opět trošku zakulhala a mohlo se zamakat více na detailech a chyběl mi tam nějaký kulervoucí okamžik.

• 28.7.2019  18:51
    Potichu (2019)

Film měl dobře nakročeno, ale pomalé tempo a vlastně i to že se tam nic pořádně nestalo to hodně zabil....

• 25.6.2019  22:53

Takový bizár už jsem dlouho neviděl. Ale bizár, který docela dost dobře fungoval a bavil.

• 24.6.2019  13:37
    V pasti (2018)

Hodně zajímavé a originální. Za sebe můžu doporučit každému, kdo už je překoukaný a poslední dobou tápe mezi výběrem filmů na večer. Netflix mě opět převálcoval. :) Není to kdo ví jak promyšlené a náročné, ale film jako celek zaujme a hlavně to celé bezvadně funguje.

• 5.6.2019  14:22
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Vyvážený seriál s hodně skvěle zvládnutýma postavama a atmosférou, který si drží kvalitu od první až do poslední epizody. Počet epizod a rozložení děje bylo konečně po dlouhé době udělané někým, kdo u toho přemýšlel. Jestli někoho zklamal závěr GoT, tak tady to HBO vynahradilo víc než dostatečně. :)

• 17.5.2019  14:36

Stantard podobný prvnímu dílu. Pohodová lekačka.

• 17.5.2019  14:34
    Sestra (2018)

96 minut se nechat lekat v prostředí rumunska. Za mě ok. :)

• 23.4.2019  06:51
    To (2017)

Ty osmdesátky a herci u tohoto filmu jsou bohužel víc než samotné zpracování. Když už mě u hororu baví víc komediální scénky než ten zbytek, tak je něco špatně a zde to tak opravdu bylo. Asi nic pro mě. :)

• 23.4.2019  06:48
    Uteč (2017)

V té kopě téměř nakopírovaných hororů a thrillerů se na tohle hrozně dobře koukalo. Přiznávám, že některé věci mi uplně nenotovaly, ale čert to vem. Po dlouhý době jsem neměl na začátku filmu pocit, že vím jak film skončí nebo jaká bude zápletka a to se mi hrozně líbilo.

• 18.3.2019  12:27

Spidermana jsem dlouho odkládal a teď lituju že jsem čekal tak dlouho. Moc fajn zpestření a uvolnění od "dospěláckých" válek a problémů marvel světa. Je obdivuhodné jak maj zmáklý výběr herců a opět se ukázalo že studio v tomhle směru snad nikdy nešáhne vedle.

• 15.3.2019  12:11

Dálší netflixová pecka. Chris Harris je momentálně jeden z nejlepších moderátorů v branži a tak mě jeho přítomnost v tomto filmu velice potěšila.

• 15.3.2019  11:48
    F1: Touha po vítězství (TV seriál) (2019)

Co musím ocenit nejvíc je fakt že tohle je dokument pro znalce i pro totální formulové neznabohy. Za ty roky co jsem skalním fanouškem tohoto sportu a sleduju téměř každý trénink, kvalifikaci, press konference atd, jsem zatím neviděl dokument, který by dokázal ukázat věci z pozadí takovým způsobem jako Netflix. Mile mě překvapilo, že konečně někdo lidem (v čr) osvětlil příbehy mladých jezdců jako je Charles Leclerc, Gasly, Ocon aspol. Jelikož české média na F1 úplně serou, tak tohle doporučuju zkouknout každému kdo se o F1 alespoň trochu zajímá. Mimo obsahovou stránku musím vyzdvihnout střih, zvuk a celý edit. Tohle je opravdu mimořádný pohled sezóny 2018, který byl mimořádně poutavě natočen. Je to pěkná pocta všem těm klukům co dřou celý život od dětství, aby se dostali na pár let do monopostu formule 1, ale hlavně i těm kteří neměli to štěstí a neuvolnilo se pro ně místo v konkurenci schopných vozech, které by byly schopny bojovat o titul a vlastně všem lidem z týmu a co se kolem F1 motají.

• 13.3.2019  14:23

Dálší pohodovka co nám přidala trošku toho pozadí do skládačky a připravila půdu pod nohama pro Avengers Endgame, na který se každý fanoušek musí po tomhle filmu těšit ještě víc. Cením Marvel za to jak umí zacílit na jeho hlavní věkovou skupinu zasazením osmdesátek a devadesátek čímž nám připomněl naše tehdejší každodení patálie. Osvětlení Furryho backgroundu a Shieldu mě bavilo a ve výsledku sem si film bez velkých očekávání skvěle užil.

• 6.3.2019  19:54

Jestli byly devadesáte roky obdobím kdy vznikla většina mých oblíbených filmů, tak tohle je ta melancholická trešnička této fimlařské éry. Moc pěkně natočené. Chvilkama nudný, ale ten konec to napravil.

• 3.2.2019  10:45
    Cizinka (TV seriál) (2014)

Námět je vcelku zajímavý, ale ne natolik aby to bylo pro každého. Zbytečně táhnoucí se tempo v kombinací s přehnanou romantikou může být pro mužskou část obecenstva docela dost nudná. Pokud si chcete ovšem zlepšit svou skotskou angličtinu, tak je tohle suprovej nástroj.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30