Attta

Instagram: atislav666
LinkedIn: Attta

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 2.10.2018  21:48

Rozhodně jeden z povedenějších hororů. Ty nesmysly kolem "podle skutečné údálosti" jsou trošku přitažený, ale budiž.

• 2.8.2018  10:41

Pěkné pohodové pokoukání. To co jsem od Marvelu v tomto filmu očekával jsem i dostal. Humorné scény vyvažovaly ty dramatické a akční, hrdinové a herci byli opět skvělí, co víc dodat.

• 25.7.2018  08:16
    Inferno (2016)

Kočkopes, který si nezaslouží víc jak 3 hvězdy. Potenciál to nějaký mělo, ale bohužel se nenaplnil. Herci to trošku podrželi.

• 25.6.2018  07:33
    Talisman (2012)

Klišé fest jak se dalo očekávat až do doby než chtěl pásér zrhdnout bez psa (režisér už to asi nevydržel a pořádně se ožral když viděl co ta blondýna předvádí před kamerou a zapomněl na psa). To byla totiž jediná scéna která mě pobavila a trochu probudila.

• 22.1.2018  20:24
    Given (2016)

Hodně velká pecka.

• 21.1.2018  23:25

Uklidňujicí záběry ukazující hloubky nejen moře ale i života. Života kterému jsme se v našich zeměpisných polohách vzdálili natolik, že už si ho pomalu ani neumíme představit. Netflix opět nezklamal.

• 28.12.2017  19:52
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Zkouknuta první série. Pocity? Absolutní pecka. Nic víc není třeba dodávat. Klidně bych se podíval i na dálší sérii čistě o těchto dvou detektivech, škoda no.

• 18.12.2017  08:27

Překombinovaná senilní směska podivně dlouhých scén bez jakýchkoli přirozených emocí. Dalo by se říct , že je to snad nejpodivnější díl ze všech Star Wars. Nikomu jsem nefandil ani jsem nikoho nenáviděl a v momentě kdy jsem zaslechl "may the force be with you" po asi stopadesáté první, tak jsem se chtěl zabít. Na druhou stranu jsem rád že se prolnuly Marvelovky se Star Wars a že jsme mohli vidět Star Lorda, který drandí cizí lodě a občas si zajde do kasína. :D Jsem zdechlej vyjmenovávat všechny hrůzy tohodle filmu a tak vás nasměruju na komentář uživatele Jillen. Lépe bych to totiž sám nenapsal.

• 30.10.2017  07:48

Nářez se správnou porcí humoru. Skvělá hudba od Zeppelinů až po Magic Sword v kombinaci s vizuálnem nové totálně ulítlé planety a šílených postav neměla chybu. Jedinou věc kterou můžu vytknout je vcelku slabá druhá potitulková scéna.

• 19.10.2017  07:51
    Velký bariérový útes (TV seriál) (2012)

Dálší vizuálně informační pecka od BBC na zimní krácení času. #netflix&chill :D

• 19.10.2017  07:45

Dálší docela zajímavý dokument od Netflixu. Radosti a strasti této pop star v surové podobě.

• 18.7.2017  09:31

Dvojku jsem vynechal, trojka mě hodně bavila. Chvilkama trošku moc sentimentální se špetkou přehnaných popkornových scén, ale vzhledem k tomu o jaký film se jedná to nejde filmu vyčítat.

• 18.5.2017  14:32

Probrečel jsem se smíchy téměř celým filmem a odcházel jsem naprosto spokojený.

• 19.4.2017  00:38
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Netflix opět nezklamal. Takovy nářez mi umí v poslední době naservirovat jen právě jejich tvorba. Naprosto úžasní mladí herci, skvělá hudba a atmosféra. Velice emotivní a silný konec.

• 13.2.2017  10:57

Pěkně natočený film na základě skutečného příběhu. Příjemný výběr herců, skvěle natočená akce a poutavý příběh. Co víc si člověk může přát.

• 20.1.2017  08:46
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Z těch prvních dvou dílů můžu s ledovým klidem říct, že to mají sestříhané líp jako CBS Survivor v posledních několika sériích (tím ted nemyslím doslova střih ale spíš výběr natočeného materiálu který se dostal do TV). Ten koncept rozdělení "jedné kmenovky" do dvou dílů je skvělý a tak si užijeme víc z života ostrovanů a dívák má větší "interakci" se soutěžícími. Naopak u amerického originálu vidím akorát slow-mo záběry hybajících se ještěrek a krom toho vidím jen soutěže, ale již určených týmů (už nám ani neukazjí jak se navzájem vybírají). Jediné co tu může být trošku průměrné či podprůměrné je český "Jeff Probst" a úroveň některých soutěžících. Na druhou stranu v americkém Survivorovi od CBS se to nějakými extra inteligentními osobami poslední dobou taky nějak extra zvlášt nehemží. Jak se to vyvine uvidíme s odstupem času, ale zatím s tím nemám až tak velký problém a ač bych nikdy nevěřil že tohle někdy řeknu, tak tenhle český pseudo Survivor je v mnoha ohledech stejně dobrý jak ten americký (alespoň v poslední době). PS: Klasické davové "odpadování" mě tu na čsfd už ani nepřekvapuje.

• 20.1.2017  08:11
    Hannah Montana (2009)

To je legrace ne? Vždyť to nemůže bavit ani ty náctileté pipky, ne?

• 21.11.2016  23:39
    The Grand Tour (TV pořad) (2016)

První epizoda žádný zázrak a veškerý umělý humor co se v malém množství v posledních sériích původního top gearu objevil, se zde ještě více posílil což mě velice zklamalo. Uvidíme co z toho vznikne. EDIT: Po cca 9 epizodách musím říct, že se kvalita zvedla a humor vrátil a přidávám hodnocení. PS: Pokud jste trošku petrolheadi, tak doporučuju pořad Head 2 Head, který "běží" na Netflixu.

• 17.11.2016  22:15

Jedna z mála marvelkovek, která mě až tak neoslovila.

• 17.11.2016  22:14

Co se týče příběhu a zápletky nic hlubokomyslného nehledejte, ale velice mě potěšila atmosféra která mě totálně pohltila, vynikající herci kteří se s touto atmoškou naprosto dokonale propojili a také hudba. Se správnou dávkou humoru mě v kině čekalo skvělé překvapení.

• 10.8.2016  08:26
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Sakra tak skvělou atmosféru jsem už u seriálu hodně dlouho nezažil. Tenhle nově natočený osmdesátkový trhák mě dokázal vrátit to nadšení z filmů a seriálů, které jsem míval když jsem byl malej. Ten nápad se mi strašně líbí a hlavně to je něco, co se od všech dnešních seriálů hluboce distancovalo a jde si po své vlastní velice kvalitně vyšlapané cestičce.

• 4.8.2016  12:59
    In Your Eyes (2014)

Rád vidím po dlouhé době zase něco čerstvého a nového a už kvůli tomu dávám o hvězdu víc. Herecky i režijně zvládlé drama, kterému není moc co vyčítat a hlavně člověka nenudí. Pěkný film.

• 28.6.2016  15:37
    Neuvěřitelné úlovky (TV seriál) (2010)

UK- rybářský ráj. Parádní odreágování.

• 19.6.2016  14:52

Žádné klišoidníí nesmysly kolem, které by snížily úroveň. Dobře zasazený příběh a všechno co by se dalo vzalo vzít z Nema a aplikovat zde. V tomhle směru zde tvůrci udělali fantastickou práci. Jediné co mě mrzelo, že oproti Nemovi už tento film nedokázal tak dobře pobavit i dospělácké publikum. První polovině filmu chybí ta špetka humoru pro rodiče, ale i tak jsme se bavili. :)

• 9.6.2016  08:43
    Deadpool (2016)

Film který se za každou cenu snaží být vtipný u mě nikdy neuspěje. Jak se říká všeho s mírou a tady to bohužel přestřelili do otravnosti. Film není špatný, ale tahle komiksovka postrádá jakékoli kulervoucí scény, které by ve vás vyvolaly nenávist k záporákům a to je snad to nejdůležitější co by takový film měl nabídnout.

• 7.6.2016  17:13
    Hledání ztracených obrů (TV seriál) (2014)

Takový dokument snad nemůže nikdo v dnešní době myslet ani vážně.

• 6.6.2016  20:32
    Děda (2016)

Pokud jste Valach jak poleno, tak vás to buď nadchne a nebo se budete nudit. Film sám o sobě je v podstatě o ničem a o nějakém pořádném ději se mluvit nedá. Je to v podstatě takový filmový valašský skanzen a pokud by se film obešel bez amatérského přehrávání v kombinaci se špatně napsanými dialogy, tak by tomu asi nemohl nikdo co vyčítat, zvláště pak pokud se bavíme o nějakém nízkorozpočtáku. Pro mě to ovšem tohle pohřiblo a nucené tlačení valašských až klišoidních hlášek mě opravdu nepobavilo. Pokud je valašsko o nečem, tak je to přirozenost a ta filmu chybí. PS: Větší aplaus jsem snad v kině ještě nezažil. Lidé tleskali asi proto, že viděli na plátně lokace ve kterých žijí nebo které navštěvují a poznávají tváře z okolí Valašského Meziříčí, Vsetína apod., ale tak trošku zapomněli, že film má být i o jiných věcech. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale hodnotit film kladně, jenom proto že se točil u mě na "dvorku", je blbost! Nejsmutnější na tom je to, že z valachů už blbce nedělají jen pražáci (a to už taky není pravda), ale sami valaši (kolik znáte internetových providerů co jezdí v 30 let starém rapidu?).

• 1.6.2016  07:43
    Top Gear: Bolivia Special (TV pořad) (2009)

Jeden z nejlepších speciálů společně s Botswanou a Vietnamem.

• 24.5.2016  17:55

Výborný scénář pokažený průměrnou režií, kterou nevyzvedne ani pěkná Amanda. Hollywood se řídí heslem "udělejme za každou cenu něco na co nemáme rozpočet" a těma honičkama a bouračkama v autech to potvrdili i zde. Jinak film je to příjemný ale za tyhle šílenosti nemůžu dát víc.

• 27.4.2016  06:57
    Jack a obři (2013)

Příjemně odfláklá pohádka, která je dělaná na nějaký deštivý den. Nehledejte v tom nic světoborného ani náročného. Je to prostě pohádka. PS: McGregor a jeho vlasy mě dostaly. :D

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29