Attta

milovník filmu a hudby ♪♫

Twitter: _Attta_

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 19.10.2017  07:51
    Velký bariérový útes (TV seriál) (2012)

Dálší vizuálně informační pecka od BBC na zimní krácení času. #netflix&chill :D

• 19.10.2017  07:45

Dálší docela zajímavý dokument od Netflixu. Radosti a strasti této pop star v surové podobě.

• 18.7.2017  09:31

Dvojku jsem vynechal, trojka mě hodně bavila. Chvilkama trošku moc sentimentální se špetkou přehnaných popkornových scén, ale vzhledem k tomu o jaký film se jedná to nejde filmu vyčítat.

• 18.5.2017  14:32

Probrečel jsem se smíchy téměř celým filmem a odcházel jsem naprosto spokojený.

• 19.4.2017  00:38
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Netflix opět nezklamal. Takovy nářez mi umí v poslední době naservirovat jen právě jejich tvorba. Naprosto úžasní mladí herci, skvělá hudba a atmosféra. Velice emotivní a silný konec.

• 13.2.2017  10:57

Pěkně natočený film na základě skutečného příběhu. Příjemný výběr herců, skvěle natočená akce a poutavý příběh. Co víc si člověk může přát.

• 20.1.2017  08:46
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Z těch prvních dvou dílů můžu s ledovým klidem říct, že to mají sestříhané líp jako CBS Survivor v posledních několika sériích (tím ted nemyslím doslova střih ale spíš výběr natočeného materiálu který se dostal do TV). Ten koncept rozdělení "jedné kmenovky" do dvou dílů je skvělý a tak si užijeme víc z života ostrovanů a dívák má větší "interakci" se soutěžícími. Naopak u amerického originálu vidím akorát slow-mo záběry hybajících se ještěrek a krom toho vidím jen soutěže, ale již určených týmů (už nám ani neukazjí jak se navzájem vybírají). Jediné co tu může být trošku průměrné či podprůměrné je český "Jeff Probst" a úroveň některých soutěžících. Na druhou stranu v americkém Survivorovi od CBS se to nějakými extra inteligentními osobami poslední dobou taky nějak extra zvlášt nehemží. Jak se to vyvine uvidíme s odstupem času, ale zatím s tím nemám až tak velký problém a ač bych nikdy nevěřil že tohle někdy řeknu, tak tenhle český pseudo Survivor je v mnoha ohledech stejně dobrý jak ten americký (alespoň v poslední době). PS: Klasické davové "odpadování" mě tu na čsfd už ani nepřekvapuje.

• 20.1.2017  08:11
    Hannah Montana (2009)

To je legrace ne? Vždyť to nemůže bavit ani ty náctileté pipky, ne?

• 21.11.2016  23:39
    The Grand Tour (TV pořad) (2016)

První epizoda žádný zázrak a veškerý umělý humor co se v malém množství v posledních sériích původního top gearu objevil, se zde ještě více posílil což mě velice zklamalo. Uvidíme co z toho vznikne. EDIT: Po cca 9 epizodách musím říct, že se kvalita zvedla a humor vrátil a přidávám hodnocení. PS: Pokud jste trošku petrolheadi, tak doporučuju pořad Head 2 Head, který "běží" na Netflixu.

• 17.11.2016  22:15

Jedna z mála marvelkovek, která mě až tak neoslovila.

• 17.11.2016  22:14

Co se týče příběhu a zápletky nic hlubokomyslného nehledejte, ale velice mě potěšila atmosféra která mě totálně pohltila, vynikající herci kteří se s touto atmoškou naprosto dokonale propojili a také hudba. Se správnou dávkou humoru mě v kině čekalo skvělé překvapení.

• 10.8.2016  08:26
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Sakra tak skvělou atmosféru jsem už u seriálu hodně dlouho nezažil. Tenhle nově natočený osmdesátkový trhák mě dokázal vrátit to nadšení z filmů a seriálů, které jsem míval když jsem byl malej. Ten nápad se mi strašně líbí a hlavně to je něco, co se od všech dnešních seriálů hluboce distancovalo a jde si po své vlastní velice kvalitně vyšlapané cestičce. Parádní dávka nostalgie k tomu je třešinčkou na dortu.

• 4.8.2016  12:59
    In Your Eyes (2014)

Rád vidím po dlouhé době zase něco čerstvého a nového a už kvůli tomu dávám o hvězdu víc. Herecky i režijně zvládlé drama, kterému není moc co vyčítat a hlavně člověka nenudí. Pěkný film.

• 28.6.2016  15:37
    Neuvěřitelné úlovky (TV seriál) (2010)

UK- rybářský ráj. Parádní odreágování.

• 19.6.2016  14:52

Žádné klišoidníí nesmysly kolem, které by snížily úroveň. Dobře zasazený příběh a všechno co by se dalo vzalo vzít z Nema a aplikovat zde. V tomhle směru zde tvůrci udělali fantastickou práci. Jediné co mě mrzelo, že oproti Nemovi už tento film nedokázal tak dobře pobavit i dospělácké publikum. První polovině filmu chybí ta špetka humoru pro rodiče, ale i tak jsme se bavili. :)

• 9.6.2016  08:43
    Deadpool (2016)

Film který se za každou cenu snaží být vtipný u mě nikdy neuspěje. Jak se říká všeho s mírou a tady to bohužel přestřelili do otravnosti. Film není špatný, ale tahle komiksovka postrádá jakékoli kulervoucí scény, které by ve vás vyvolaly nenávist k záporákům a to je snad to nejdůležitější co by takový film měl nabídnout.

• 7.6.2016  17:13
    Hledání ztracených obrů (TV seriál) (2014)

Takový dokument snad nemůže nikdo v dnešní době myslet ani vážně.

• 6.6.2016  20:32
    Děda (2016)

Pokud jste Valach jak poleno, tak vás to buď nadchne a nebo se budete nudit. Film sám o sobě je v podstatě o ničem a o nějakém pořádném ději se mluvit nedá. Je to v podstatě takový filmový valašský skanzen a pokud by se film obešel bez amatérského přehrávání v kombinaci se špatně napsanými dialogy, tak by tomu asi nemohl nikdo co vyčítat, zvláště pak pokud se bavíme o nějakém nízkorozpočtáku. Pro mě to ovšem tohle pohřiblo a nucené tlačení valašských až klišoidních hlášek mě opravdu nepobavilo. Pokud je valašsko o nečem, tak je to přirozenost a ta filmu chybí. PS: Větší aplaus jsem snad v kině ještě nezažil. Lidé tleskali asi proto, že viděli na plátně lokace ve kterých žijí nebo které navštěvují a poznávají tváře z okolí Valašského Meziříčí, Vsetína apod., ale tak trošku zapomněli, že film má být i o jiných věcech. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale hodnotit film kladně, jenom proto že se točil u mě na "dvorku", je blbost! Nejsmutnější na tom je to, že z valachů už blbce nedělají jen pražáci (a to už taky není pravda), ale sami valaši (kolik znáte internetových providerů co jezdí v 30 let starém rapidu?).

• 1.6.2016  07:43
    Top Gear: Bolivia Special (TV pořad) (2009)

Jeden z nejlepších speciálů společně s Botswanou a Vietnamem.

• 24.5.2016  17:55

Výborný scénář pokažený průměrnou režií, kterou nevyzvedne ani pěkná Amanda. Hollywood se řídí heslem "udělejme za každou cenu něco na co nemáme rozpočet" a těma honičkama a bouračkama v autech to potvrdili i zde. Jinak film je to příjemný ale za tyhle šílenosti nemůžu dát víc.

• 27.4.2016  06:57
    Jack a obři (2013)

Příjemně odfláklá pohádka, která je dělaná na nějaký deštivý den. Nehledejte v tom nic světoborného ani náročného. Je to prostě pohádka. PS: McGregor a jeho vlasy mě dostaly. :D

• 20.4.2016  14:58

Vývážené, humorné ale bohužel nevzalo mě to například jako Finding Nemo nebo Cars.

• 20.4.2016  13:18
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

V dnešní kupě českých seriálů je tohle unikát, který si na nic nehraje a je opravdu zábavný. Výborná parta herců samozřejmě dělá své a tak ještě přihazuju jednu hvězdu navíc.

• 22.2.2016  12:54

Tak tenhle film mě opravdu ničím nezaujal. Kýčovitost tu nebyla vůbec originální, ale naopak velmi fádní,nesmyslná, nepřirozená a nevkusná (to si může dovolit jen málo který režisér). Nevím ani jak bych tenhle film ohodnotil a proto to ani neudělám.

• 22.2.2016  12:46
    Muž z oceli (2013)

Nový kabát Supermanovi prospěl a v podstatě jsem dostal víc, než jsem očekával. Zhlédnutí tohoto filmu jsem oddaloval a vůbec se mi do něj nechtělo a nakonec jsem rád, že jsem ho viděl. Zajímavější však bylo to, že mi byl herec hlavní role ze všech těch plakátů a jiných marketingových záplav docela dost nesympatický. Ve filmu to bylo zcela naopak a dokonce musím říct, že výběr herce hlavního hrdiny byl skvělý, ale ne jen jeho. Například mě dost potěšilo vidět Michaela Shannona, u kterého doufám že se bude na plátně objevovat daleko častěji. Samozřejmě jak už to u takových filmů bývá je hodně těžké se vyhnout typickým americkým klišé, ale řešit to u takových filmů to opravdu nemá cenu. Za mě slušná zábava.

• 7.2.2016  19:08
    Hon (2012)

Nechápu zdejší všeználky s kecy o "dánském dramatu" a nesmyslné polemizaci. Tohle je prostě silný filmový zážitek bez žádných keců kolem. Je blbost mluvit o tom, že je to nereálné atd. To je prostě život, a kdo si to není schopen připustit, tak je hodně naivní. Film je dobře a poutavě natočen. Téma rozebírat nebudu protože chci zhodnotit čistě jen film a ten mezi dnešní kupou (doslova a bez prominutí) sraček, opravdu vyniká.

• 4.2.2016  08:10
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Na seriál koukám díky Netflixu (který mě automatickým spouštěním dalších epizod od té zatracené televize nechce pustit :D ). Nicméně seriálu škodí jeho velice pomalé tempo, tedy alespoň mě to docela vadí. Co mě ale vadí daleko víc, je český překlad názvu seriálu, který je totálně potupný a neadekvátní kvalitě a charakteru seriálu (měli jste vidět můj výraz, když jsem ho slyšel poprvé :) ). Co se námětu a herců týče, tu není moc co vytýkat. Uvidím co přinesou další díly (zatím jsem někde v půlce 2. série). EDIT: Po dalších seriích (zbývá mi pár dílů do konce seriálu) musím přidat pátou hvězdu, protože tento seriál je naprosto famózní.

• 19.1.2016  13:35

Leonardův nejlepší počin to rozhodně není, ale nechci tím říct že by tu nehrál dobře. Jde o to, že postava nedostala tolik hereckého prostoru nebo mě tolik nepřesvědčila a proto si myslím, že bude trošku škoda jestli zrovna za tohle Oskara dostane. Myslím si že odehrál daleko lepší role za které by si to zasloužil mnohem víc (nicméně jsem zvědavý jak to dopadne). Filmově je to pecka, ale pocitově mi k lepšímu hodnocení něco chybělo a navíc mě pěkně nasrala ta přemrštěnost například souboje s medvědem apod. Mám pocit že mě moc nezaujaly postavy, ale i tak Tom Hardy předvedl neskutečné nazasení a redneck přízvuk,

• 18.1.2016  20:43
    Marťan (2015)

Ridley nám připravil pěknou porci trosečnického základu pro přežití na Marsu a udělal to velice dobře a vyváženě. Fakt že jsem si oblíbil skoro všechny vedlejší postavy i přestože Matt je jeden z mých oblíbených herců jen potvrzuje že Ridley umí natočit i v dnešní době skvelý film (například narozdíl od totálně nadhodnocené Gravitace, u které mi bylo totálně jedno jak hlavní hrdina dopadne). Popravdě i tady se jim pár chybiček vloudilo, ale koho to zajímá když sedíte zařezaní v křesle a sledujete film u kterého vám je nějaká filmařina u prdele a který vás nerozčiluje ani nenudí (a to v dnešní době narvané filmy s vesmírnou tématikou je docela dřina). Pecka.

• 6.1.2016  09:37

Co k tomu dodat? Člověk v dnešní době nemůže čekat zázraky a obzvlášť pak od série, která byla již dřív tak neskutečně úspěšná. Čekal jsem hodně vělký průser a ten se nakonec tak úplně nekonal, ale co nemohu sedmé epizodě odpustit jsou příšerně nudní záporáci a hlavně ve filmu vystupují bez jakéhokoli kontaktu s divákem (žádný respekt ani strach z nich nejde). Všichni mluví o tom jak tvůrci dokázali zachytit atmosféru původních Star Wars (epizody 4,5,6), a tady silně nesouhlasím a nesouhlasím ani s tím že by napodobili atmosféru epizod 1,2 a 3 a dokonce si nemyslím že by na tom bylo něco špatně, jen mě vrtá hlavou kde všichni k takovému tvrzení přišli. Tohle je díl, u kterého mám ze všech zatím natočených epizod nejvíce výhrad a to včetně epizody 1, která byla hodně dětská. Než jsem začal psát tento komentář tak uběhlo 15 dní od toho co jsem to v kině viděl a musím uznat že teď když se mi to uleželo v hlavě a opadla euforie a nostalgie, tak mě nějak dochází že mě tato epizoda vlastně nedokázala pohltit jako ty ostatní. Vyzdvihnout se dá však vyvážený humor a to že to nebyl úplně totální paskvil a dalo se na to koukat jako důstojné pokračování téhle úžasné série. Uvidíme co přinesou další dvě epizody.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28