• Krátkometrážní

První člověk (2018)

Zbytečně moc dlouhé... Armstrong zde navíc není vykreslený jako zrovna dvakrát sympatický člověk. A to podstatné, kvůli čemu tento film diváci chtějí vidět, je nakonec dost rychle odbyto. Ještěže vynechali onu scénu s vlajkou - to bylo celkem odvážné.

Psí ostrov (2018)

Příběh mne nechytnul tolik jako podobný Lišák, ale za to herecko-hlasové obsazení by každý druhý rejža upsal duši ďáblu.

Raubíř Ralf a internet (2018)

Možná dost sofistikované a vymakané, ale málo vtipné - samozřejmě až na naprosto boží princezny a skvělou potitulkovou scénu.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Načančaná hovadina. Nejhorší Mistrův film a navíc špatný i mimo kontext jeho režijních počinů. Nikoliv Eastwood, ale Spielberg už senilní.

Robin Williams: Mysl na dlani (2018)

Nepříliš zdařilá forma zde pokaždé už v zárodku zabila zajímavý obsah hned, jak se objevil. Prostě, nudaaa.

Roma (2018)

Jeden z těch novějších filmů, které by měl člověk vidět, než natáhne bačkory... a zároveň dílo, které asi není nutno brzo vidět znovu. Každopádně síla a obrovský zážitek - v prvních dvou třetinách po formální stránce, v té třetí i po obsahové. Jediné, co mi vadilo, bylo časté štěkání těch čoklů.

Tísňové volání (2018)

Přehánět to v práci s aktivitou se nemusí vyplatit... Ale Telefonní budka bude vždy jen jedna.

Úžasňákovi 2 (2018)

Zbytečně moc akční, předvídatelné a nepříliš vtipné. Zábavné jsou vlastně jen trable s mývalem a otcovy zničené nervy z hlídání Jack-Jacka. Tři hvězdy jen taktak.

V pasti (2018)

Apokalypsa jinak a velmi zajímavě - tj. poslepu. Mix několika jiných psychoscifáren s velmi dobrou Sandrou a s dojemným koncem. Určitě nejde o film jen na jedno shlédnutí.